City Pearl

Eladó téglalakás
Budapest, XII. kerület, 3. emelet

+ 3 kép 1/6
77 000 000 Ft77 M Ft 1 203 125 Ft/m2
2 szoba
64 m²
3. emelet
építés éve:1920

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Fűtés: Gázkonvektor
Emelet: 3. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 921
Angyal Andrea Judit
Duna House Kispest

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Eladó nagypolgári lakás a XII. kerületben, Krisztinaváros szívében, a Vérmező és a Déli pályaudvar közelében!

A társasház 3. emeletén található ez a 64 nm-es, délkeleti tájolású, világos és tágas lakás, amelyből panoráma nyílik a Budai Várra.

Az ingatlan két szobával rendelkezik, a szobák a délkeleti fekvésnek köszönhetően egész délelőtt napfényben úsznak. Az otthon jelenleg lakható, de korszerűsítést igényel, így az új tulajdonos a saját igényei szerint alakíthatja ki. A fűtést gázkonvektor, héra gázkazán biztosítja. Bár a házban jelenleg nincs lift, a társasház tervei között szerepel annak megépítése, a helyét már kijelölték.

Az alaprajzon szereplő 154 nm ingatlannál ez az 2. lakás, az ingatlan különlegessége, hogy két önálló bejárattal rendelkezik, így igény esetén külön is megvásárolható vagy könnyedén két lakássá választható szét (64 nm és 90 nm).

A két lakás külön is megvásárolható:

64 nm 77 millió Ft

90 nm 96 millió Ft

A környék ellátottsága kiváló: a közelben iskola, óvoda, üzletek, gyógyszertár, orvosi rendelő, valamint a zöldövezetben elterülő Vérmező is megtalálható. A közlekedés rendkívül kedvező a 2-es metró, a Déli pályaudvar vasúti járatai, valamint a 17, 56, 59 és 61-es villamosok, továbbá több buszjárat biztosítják a gyors és kényelmes eljutást a város bármely pontjára.

Ha felkeltette érdeklődését, keressen bizalommal a hét bármely napján!

Referencia szám: LK049238

Hirdetés feltöltve: 2026. 01. 28. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1203 e Ft
1879 e Ft 36%
1690 e Ft 29%
Ennek az ára
XII. kerület átlagár
Budapest átlagár
77 M Ft m Ft
327.5 m Ft 76%
88.7 m Ft 13%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XII. kerület, 3. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XII. kerület, Széchenyihegy, Ágnes köz
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

277 M Ft
3 szoba
98 m²
XI. kerület, Kelenföld, Budafoki út 64/B
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

91.245 M Ft
2 szoba
39 m²
XI. kerület, Kelenföld, Budafoki út 64/B
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

143.535 M Ft
3 szoba
67 m²
XI. kerület, Kelenföld, Budafoki út 64/B
Eladó téglalakás