Astora Art House

Eladó téglalakás
Budapest, XII. kerület, 1. emelet

+ 5 kép 1/8
99 000 000 Ft99 M Ft 1 833 333 Ft/m2
2 szoba
54 m²
1. emelet
építés éve:1930

Részletes adatok

Állapot: Felújítandó
Fűtés: Gázkazán
Emelet: 1. emelet
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Fodor Tivadar
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Felújítandó, nagypolgári lakás!

Budapest egyik kedvelt utcájában, rendezett társasházban található ez az 56 m²-es, utcai nézetű, két szobás lakás, amely kiváló lehetőséget kínál egyedi elképzelések megvalósítására.

Az ingatlan nagypolgári hangulatú, nagy belmagassággal rendelkezik, amely akár galéria kialakítását is lehetővé teszi. Alaprajza jól átgondoltan alakítható, így saját célra, illetve befektetésként, kiadásra egyaránt ideális választás.

A lakás felújítandó állapotú, ugyanakkor az ablakok már korszerű, műanyag nyílászárókra lettek cserélve, ami jelentős költségmegtakarítást jelent a felújítás során. Az utcai tájolás világos tereket biztosít, a társasház rendezett, jó lakóközösséggel.

Főbb jellemzők:

56 m² alapterület

2 szoba

felújítandó állapot

utcai nézet

nagy belmagasság, nagypolgári jelleg

műanyag nyílászárók

jól alakítható elrendezés

Az ingatlan ideális azok számára, akik értéknövelő felújításban gondolkodnak, vagy hosszú távon jól kiadható lakást keresnek.

Megtekintéssel kapcsolatban várom hívását.

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Hirdetés feltöltve: 2026. 01. 26. Utoljára módosítva: 2026. 05. 18.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1833 e Ft
2037 e Ft 10%
1675 e Ft -9%
Ennek az ára
XII. kerület átlagár
Budapest átlagár
99 M Ft m Ft
176.9 m Ft 44%
88.4 m Ft -12%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XII. kerület, 1. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

299 M Ft
3 szoba
91 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

383.914 M Ft
4 + 2 szoba
140 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

88 M Ft
4 szoba
88 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

59 M Ft
2 szoba
41 m²
XXI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XXI. kerület

55 M Ft
1 + 1 szoba
46 m²
X. kerület
Eladó panellakás

Budapest, X. kerület

73.9 M Ft
3 szoba
68 m²
XVII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVII. kerület

50 M Ft
3 szoba
58 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

96.9 M Ft
2 + 1 szoba
82 m²
VII. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, VII. kerület

47.9 M Ft
2 szoba
79 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

42.9 M Ft
1 szoba
22 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

273.395 M Ft
4 szoba
204 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

79.9 M Ft
3 szoba
93 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

38.9 M Ft
1 szoba
25 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

80 M Ft
1 + 1 szoba
39 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

650 M Ft
3 szoba
120 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

93 M Ft
2 szoba
53 m²
XII. kerület