BAM Living

Eladó téglalakás
Budapest, XII. kerület, 3. emelet

+ 3 kép 1/6
59 900 000 Ft59.9 M Ft 2 218 519 Ft/m2
1 szoba
27 m²
3. emelet
építés éve:1930

Részletes adatok

Fűtés: Elektromos
Emelet: 3. emelet
Közmű: Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Komoróczi Alexandra
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

TELJESKÖRŰEN FELÚJÍTOTT INGATLAN KÖZPONTI LOKÁCIÓVAL

XII. kerület, frekventált részén eladó egy 27 m2-es,
1 szobás garzon lakás, FELÚJÍTOTT ÁLLAPOTBAN, III. emeleti, liftes, rendezett társasházban,
ablakai körfolyosóra néznek, így csendes, nyugodt.

Elosztás: amerikai konyhás nappali, térelválasztóval elszeparált hálórész, fürdőszoba.

Az ingatlan teljeskörű felújított állapotban kerül átadásra: új villany és vízvezeték hálózat, új fűtési rendszer,
új nyílászárók, redőny és bejárati ajtó, új burkolatok, klimatizálás.

Felújítás elkészülésének tervezett ideje legkésőbb: 2026 szeptember

JELENLEG MÉG TART A FELÚJÍTÁS, így a leendő tulajdonosnak a felújítás részleteivel kapcsolatosan több tételbe is lehetősége van beleszólni
köztük (anyag használat, színek stb.), így az ingatlan teljeskörűen SAJÁT ÍZLÉS SZERINT alakítható, ez egy rendkívül páratlan lehetőség.

Befektetésnek tökéletes, méretei és adottságai miatt szinte azonnal kiadható.
Induló lakásnak is kiváló lehetőség, értékálló, felkapott környéken.

A lakás lokációja remek:
•A város szívében, 2 percre a Széll Kálmán tértől és a Déli pályaudvartól található
•Kiváló közlekedés, infrastruktúra
•Közelben rengeteg üzlet, étterem
•Szemben a Budai Vár
•A Vérmező hatalmas parkja kiváló kikapcsolódási és sportolási lehetőséget biztosít

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

További információért, illetve megtekintés esetén hívjon bizalommal!

Hirdetés feltöltve: 2025. 10. 13. Utoljára módosítva: 2026. 05. 11.

1 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XII. kerület m² ár
Budapest m² ár
2219 e Ft
1813 e Ft -22%
1723 e Ft -29%
Ennek az ára
XII. kerület átlagár
Budapest átlagár
59.9 M Ft m Ft
68.3 m Ft 12%
59.3 m Ft -1%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XII. kerület, 3. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

278.16 M Ft
4 szoba
169 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

81 M Ft
2 szoba
46 m²
XIX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIX. kerület

33.9 M Ft
1 szoba
25 m²
X. kerület
Eladó panellakás

Budapest, X. kerület

73.9 M Ft
3 szoba
68 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

650 M Ft
3 szoba
120 m²
XII. kerület, Németvölgy, Fodor utca
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

47.8 M Ft
1 szoba
31 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

299 M Ft
3 szoba
91 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

383.914 M Ft
4 + 2 szoba
140 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Városligeti fasor
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

185 M Ft
2 szoba
95 m²
XVI. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVI. kerület

239 M Ft
4 szoba
160 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Városligeti fasor
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

185 M Ft
2 szoba
95 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

93 M Ft
2 szoba
53 m²
XVII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVII. kerület

50 M Ft
3 szoba
58 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Tahi utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

59.6 M Ft
1 szoba
38 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

142 M Ft
4 szoba
126 m²