Metrodom

Eladó téglalakás
Budapest, XII. kerület, 4. emelet

+ 6 kép 1/9
197 000 000 Ft197 M Ft 2 897 059 Ft/m2
3 szoba
68 m²
4. emelet
építés éve:1980

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Fűtés: Gázkazán
Emelet: 4. emelet
Parkolás: Garázs
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 435
Baucsek Károly
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

PÁRATLAN PANORÁMA A XII. KERÜLETBEN, A KISSVÁBHEGY TETEJÉN!

Fedezze fel ezt a kivételes lehetőséget Budapest 12. kerületének Istenhegy városrészében, ahol egy 68,5 négyzetméteres, háromszobás, jó állapotú lakás várja új tulajdonosát.
Az ingatlan modern, mégis otthonos hangulatot áraszt, ideális választás lehet családok, fiatal párok, vagy akár befektetők számára is. A lakásban két fürdőszoba található, amelyek kényelmet és praktikumot biztosítanak a mindennapokban.

A tágas terasz, amely 20,4 négyzetméteres, tökéletes helyszín a pihenésre, baráti összejövetelekre vagy akár egy reggeli kávé elfogyasztására, miközben a gyönyörű panorámát élvezi.

A fűtés gáz cirkó rendszerrel megoldott, míg a nyári hónapokban a klíma biztosítja a kellemes hőmérsékletet.
Az ingatlanhoz tartozik egy tároló (3 mft), egy garázs(15 mft) és egy kerti beálló (3 mft) is, amely 2 autó kényelmes tárolását teszi lehetővé, így a városi közlekedés során nem kell aggódnia a parkolás miatt.

A lakás elhelyezkedése rendkívül kedvező, hiszen a csendes, zöldövezeti környezet biztosítja a nyugalmat, miközben a város központja könnyedén elérhető. Istenhegy városrész nemcsak a természet közelségét kínálja, hanem számos szolgáltatást is, mint például boltok, éttermek és iskolák, amelyek mind a közelben találhatók.

A tömegközlekedési lehetőségek kiemelkedőek, hiszen a környéken buszjáratok közlekednek, amelyek gyors és kényelmes kapcsolatot biztosítanak a város többi részével. Az autós közlekedés is ideális, hiszen a főbb közlekedési útvonalak könnyen megközelíthetők, így a város bármelyik pontja gyorsan elérhető.

A környék biztonságos és csendes, ideális választás mindazok számára, akik szeretnék elkerülni a város zaját, mégis közel szeretnének maradni a főbb szolgáltatásokhoz és a városi élethez.

Az ingatlan tökéletes lehetőséget kínál arra, hogy saját otthonává vagy befektetési célú ingatlanná váljon.

Amennyiben kérdései lennének az ingatlannal kapcsolatban, bátran keressen bizalommal!
Szívesen állok rendelkezésére, hogy segítsek Önnek megtalálni álmai otthonát vagy befektetési lehetőségét.

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Hirdetés feltöltve: 2025. 09. 30. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

3 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XII. kerület m² ár
Budapest m² ár
2897 e Ft
2132 e Ft -36%
1694 e Ft -71%
Ennek az ára
XII. kerület átlagár
Budapest átlagár
197 M Ft m Ft
181.6 m Ft -8%
132.3 m Ft -49%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XII. kerület, 4. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XIX. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XIX. kerület

76 M Ft
3 szoba
95 m²
XIV. kerület, Nagyzugló, Fogarasi út 60
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

64.99 M Ft
2 szoba
65 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

475 M Ft
5 szoba
185 m²
XXI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXI. kerület

75 M Ft
2 szoba
50 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

219.435 M Ft
3 szoba
128 m²
XII. kerület, Krisztinaváros, Városmajor utca
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

700 M Ft
20 + 5 szoba
849 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

146.99 M Ft
4 szoba
135 m²
XII. kerület, Széchenyihegy, Ágnes köz
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

277 M Ft
3 szoba
98 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

59.9 M Ft
1 szoba
29 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

100 M Ft
2 szoba
59 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

295.698 M Ft
1 + 2 szoba
166 m²
VI. kerület, Belső Terézváros, Paulay Ede utca
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

97.9 M Ft
2 szoba
51 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

299 M Ft
3 szoba
91 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

278.16 M Ft
4 szoba
169 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület