City Pearl

Eladó téglalakás
Budapest, XII. kerület, földszint

+ 3 kép 1/6
650 000 000 Ft650 M Ft 3 869 048 Ft/m2
4 szoba
168 m²
földszint
építés éve:2026

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: földszint
Közmű: Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 435
Csopaki Balázs
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

XII. KER. SVÁBHEGY, CSENDES UTCA, 168 m2 KERTKAPCSOLATOS ÚJÉPÍTÉSŰ LAKÁS

Budapest XII. kerületének ZÖLDÖVEZETÉBEN, SVÁBHEGY egyik legszebb részén, 1067 m2-es enyhe lejtésű DNY-i TÁJOLÁSÚ TELKEN kínálunk eladásra, egy 2 lakásos liftes épületben (teremgarázs, fszt., és penthouse szintek) egy földszinti, 4 SZOBÁS, 2 FÜRDŐSZOBÁS, 168 m2-es (38 m2 terasz 1/2 méretének a beszámítása mellett. A lakás nettó terasz nélküli alapterülete 149 m2) KIZÁRÓLAGOS KERTKAPCSOLATOS LUXUSLAKÁST, melynek átadása 2026 IV. NEGYEDÉVÉBEN VÁRHATÓ.

FIZETÉSI ÜTEMEZÉS:
1., 10% FOGLALÓ SZERZŐDÉSKÖTÉSKOR
2., 90% VÉTELÁRRÉSZLET KULCSÁTADÁSKOR!!

AZ INGATLAN CÉGTULAJDONBAN VAN, ERRE HIVATKOZVA HA CÉGES VÁSÁRLÁS TÖRTÉNIK, AKKOR AZ 5% ÁFA VISSZAIGÉNYELHETŐ!

Részletes leírás:

FÖLDSZINTI LAKÁS

A természetközeli környéken századfordulós villák, magas presztízsértékű lakóházak találhatóak.

Az épület a legmagasabb energetikai követelményeknek megfelelő, legmodernebb gépészeti technológiával készült.

A lakások egyedi gépészettel rendelkeznek. melyek az alábbiak:

-fűtés: Panasonic hőszivattyú, mennyezet illetve padlófűtés
-hűtés: mennyezet hűtés
-a szellőztetésről és az állandó, friss, szűrt levegőről Zender típusú hővisszanyerős szellőztető rendszer gondoskodik.

Műszaki tartalom

-a külső nyílászárók 3 rétegű hőszigetelt üvegezéssel készült fa nyílászárók

-távvezérléssel működtethető alumínium redőny rendszer

-falsíkban záródó belső ajtók

-hideg, melegburkolatok, szaniterek, szerelvények - meghatározott értékhatáron belül - választhatóak

-KNX típusú intelligens ház épület automatika, melynek segítségével – akár mobiltelefonról, távolról is – vezérelhetünk bizonyos gépészeti funkciókat (lakás fűtés, hűtés, világítás, stb.)

-intelligens ház épületautomatikával kompatibilis kapcsolók, konnektorok

-automatikusan működtethető garázs, illetve kertkapu

-fűtött gépjármű lehajtó

-épített kert automata öntözőrendszerrel

-video kaputelefon

-TV, internet előkészítés

-riasztórendszer előkészítés

-az épületben, a teremgarázs szintről induló, a lakás bejáratáig közlekedő felvonó kerül beépítésre.

-2 garázsbeállóként 1 db elektromos autó töltési lehetőség van biztosítva.

A lakáshoz tartozik 2 db teremgarázs hely, illetve 1 db tároló helyiség, melyek a lakáson túlmenően megvásárolandók.

Lakás vételára: 650 MFt

Teremgarázshely vételára:10 MFt/db (2db)

Tároló (17 m2) vételára: 15 MFt

Lakás átadási határideje: 2026.IV.negyedév

A beruházó, illetve kivitelező cég 1991, valamint 1998 -ban alapított vállalkozások, mely cégeknek a jelen épület a 26. társasház - családi ház projektje.

TISZTELT ÉRDEKLŐDŐ!
AMENNYIBEN SZÁNDÉKÁBAN ÁLL INGATLANT ELADNI - A LEGRÖVIDEBB IDŐN BELÜL, GARANTÁLT JOGI, ÉS BANKI HÁTTÉRREL - KERESSEN BIZALOMMAL, HOGY EGY SZEMÉLYES HELYSZÍNI FELMÉRÉST KÖVETŐ INGYENES ÉRTÉKMEGÁLLAPÍTÁS UTÁN, EGYÜTT TUDJUNK MŰKÖDNI AZ ÖN INGATLANÁNAK AZ ÉRTÉKESÍTÉSÉBEN IS!

Hirdetés feltöltve: 2025. 09. 08. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

4 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XII. kerület m² ár
Budapest m² ár
3869 e Ft
2445 e Ft -58%
1757 e Ft -120%
Ennek az ára
XII. kerület átlagár
Budapest átlagár
650 M Ft m Ft
282.8 m Ft -130%
183.6 m Ft -254%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XII. kerület, földszint

Eladó ingatlanok a környékről

XII. kerület, Németvölgy, Fodor utca
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

47.8 M Ft
1 szoba
31 m²
XVII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVII. kerület

50 M Ft
3 szoba
58 m²
XIX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIX. kerület

33.9 M Ft
1 szoba
25 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

650 M Ft
3 szoba
120 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

650 M Ft
3 szoba
120 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

278.16 M Ft
4 szoba
169 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

81 M Ft
2 szoba
46 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

475 M Ft
5 szoba
185 m²
III. kerület, Csillaghegy
Eladó telek

Budapest, III. kerület

199.5 M Ft
977 m²
0 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

98 M Ft
6 szoba
150 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

79.6 M Ft
2 szoba
46 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

598 M Ft
4 szoba
146 m²
XIX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XIX. kerület

33.9 M Ft
1 szoba
25 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

371.923 M Ft
5 szoba
122 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

69.5 M Ft
1 + 1 szoba
45 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Városligeti fasor
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

308 M Ft
3 szoba
190 m²
III. kerület
Eladó családi ház

Budapest, III. kerület