Oasis Residence

Eladó téglalakás
Budapest, XI. kerület, Lágymányos, Kruspér u, 3. emelet

+ 5 kép 1/8
134 800 000 Ft134.8 M Ft 1 567 442 Ft/m2
4 szoba
86 m²
3. emelet
építés éve:1903

Részletes adatok

Fűtés: Héra
Emelet: 3. emelet
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna, Szélessáv, Telefon
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 363
Dorogi Dávid
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Budapest XI. kerületének frekventált, mégis csendes részén kínálunk megvételre egy 86 m²-es, 4 szobás, klasszikus polgári lakást egy 3 emeletes társasház felső szintjén. Az ingatlan jó állapotú, azonnal költözhető.

Elrendezés és jellemzők:
Tágas nappali (kb. 24 m²)
Két nagyméretű hálószoba
Külön ebédlő
Konyha saját kamrával
Fürdőszoba káddal és wc-vel + külön WC
Pinceszinten zárható tároló (2 m²)
Felújított nyílászárók hőszigetelő üvegezéssel, redőnyök a hálószobákban
Gáz (héra) fűtés
kktg.: 20 990 Ft/hó

Az ingatlan a 1900-as évek elején épült, rendezett, családias lakóközösséggel rendelkező társasházban található. Kiváló elhelyezkedésének köszönhetően a közlekedés biztosított, villamos- és buszmegállók percekre vannak, az Allee bevásárlóközpont sétatávolságra található.

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 15. Utoljára módosítva: 2026. 05. 15.

4 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Lágymányos m² ár
XI. kerület m² ár
Budapest m² ár
1567 e Ft
940 e Ft -67%
2074 e Ft 24%
1757 e Ft 11%
Ennek az ára
Lágymányos átlagár
XI. kerület átlagár
Budapest átlagár
134.8 M Ft m Ft
99.7 m Ft -35%
228.1 m Ft 41%
183.6 m Ft 27%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XI. kerület, Lágymányos, Kruspér u, 3. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

IX. kerület, Ferencváros, Haller utca
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

66 M Ft
2 szoba
54 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

239 M Ft
3 szoba
85 m²
III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

65 M Ft
3 szoba
56 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

151 M Ft
3 szoba
74 m²
XIV. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XIV. kerület

95 M Ft
3 szoba
85 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

339 M Ft
4 szoba
119 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

510 M Ft
4 szoba
124 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

251 M Ft
4 szoba
91 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

65 M Ft
2 szoba
53 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

141.112 M Ft
4 szoba
96 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

228.66 M Ft
5 szoba
131 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

169.99 M Ft
3 szoba
94 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

96.925 M Ft
3 szoba
64 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

235 M Ft
4 szoba
127 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

89.5 M Ft
2 szoba
53 m²
XI. kerület, Sasad, Lanka utca
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

327 M Ft
4 szoba
130 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

85.811 M Ft