Astora Olive Club House

Eladó téglalakás
Budapest, XI. kerület, Spanyolrét, Virágkertész utca 1/A-2A, 3. emelet

1/1
108 808 000 Ft108.808 M Ft 2 092 462 Ft/m2
2 szoba
52 m²
3. emelet

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: 3. emelet
Energetikai besorolás: A+

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 646
Cordia

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

A Sasad Resort új üteme a Sasad Resort Sungate lakáskínálata rendkívül sokszínű: a praktikus garzonoktól kezdve a tágas családi otthonokig mindenki megtalálhatja a számára ideális megoldást. A nyugodt életteret a kis lakásszámú, mindössze háromszintes épületek, a szellős beépítés, a nagy épülettávolságok és a lakópark melletti, sűrű növényzettel borított, különleges hangvédő gát biztosítják majd.

A Sasad Resort különleges elhelyezkedésének és tudatosan tervezett beépítési koncepciójának köszönhetően évek óta Buda egyik legkedveltebb lakóparkja. A Rupp-hegyi Természetvédelmi terület és a Madárhegy szomszédságában fekvő otthonok a kertvárosi nyugalmat ötvözik a város közelségével. A Cordia az elmúlt években eddig már hat ütemet adott át, és most a legújabb ütem lakásai válnak elérhetővé.

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 01. Utoljára módosítva: 2026. 04. 02.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Spanyolrét m² ár
XI. kerület m² ár
Budapest m² ár
2092 e Ft
2117 e Ft 1%
1964 e Ft -7%
1690 e Ft -24%
Ennek az ára
Spanyolrét átlagár
XI. kerület átlagár
Budapest átlagár
108.808 M Ft m Ft
184.3 m Ft 41%
96.8 m Ft -12%
88.7 m Ft -23%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XI. kerület, Spanyolrét, Virágkertész utca 1/A-2A, 3. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XIX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XIX. kerület

33.9 M Ft
1 szoba
25 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

137 M Ft
3 szoba
83 m²
V. kerület, Lipótváros, Akadémia utca
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

110 M Ft
3 szoba
61 m²
XI. kerület, Gellérthegy, Buda XI. ker. Gellérthegy
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

379 M Ft
5 szoba
123 m²
V. kerület, Belváros, Aranykéz utca
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

249.9 M Ft
3 szoba
85 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

110.212 M Ft
3 szoba
71 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

112.581 M Ft
3 szoba
74 m²
III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

64.9 M Ft
3 szoba
50 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

65 M Ft
2 szoba
60 m²
XIII. kerület, Újlipótváros, Raoul Wallenberg utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

83.5 M Ft
1 szoba
42 m²
III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

64.9 M Ft
2 szoba
50 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Dózsa György út
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

95.5 M Ft
2 szoba
67 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

228.66 M Ft
5 szoba
131 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás