River Life

Eladó téglalakás
Budapest, XI. kerület, Lágymányos, Móricz Zsigmond körtér, 5. emelet

+ 8 kép 1/11
89 850 000 Ft89.85 M Ft 1 727 885 Ft/m2
2 szoba
52 m²
5. emelet

Részletes adatok

Fűtés: Gázkazán
Emelet: 5. emelet
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna, Szélessáv, KábelTV
Komfort: Összkomfortos
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: E

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 367
Kis Pál Zoltán Ingatlanszakértő
Kis Pál Zoltán Ingatlanszakértő

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

INGATLAN HELYSZÍNE:
Az ingatlan Budán, a XI. kerületében a Móricz Zsigmond körtéren található. A 7-es, 33-as, 107-es, 960-as, 918-as buszok, 4 Metró, 6-os, 18-as, 19-es, 41-es, 47-es, 48-as, 49-es, 61-es villamos megállói 200 méteren belül találhatóak, így a város tömegközlekedési vérkeringésébe könnyedén be tudunk kapcsolódni. A mindennapi bevásárlásra a közelben lévő Lidl, Spar, CBA és kisboltok kínálnak lehetőséget. A közelben óvoda, iskola, játszóterek is megtalálhatóak.

ÉPÜLET JELLEMZŐI:
A téglaépítésű sátortetős társasház az 1930-as években épült, 42 albetét lalálható, 5 emeletes, liftes. A közelmúltban esztétikailag és gépészetileg is felújításra került. A ház anyagi helyzete rendezett, megtakarítással rendelkezik, lakói vegyes korosztályba tartoznak. Az épület mögött gondozott, zárt park található, amit a lakók használhatnak, a biztonságérzetet kamerarendszer növeli.

LAKÁS JELLEMZŐI:
Az 52 nm-es, lakás a társasház ötödik emeletén található, amit lifttel vagy gyalogosan közelíthetünk meg. A bejárati ajtón belépve az előszobába lépünk, melyből a nappaliba jutunk. Szemben a konyha található, mely ablakon keresztül szellőztethető. A nappali és a konyha közti fal, ablakos, így sok fény jut be. Balra a fürdő nyílik, melyben kádat alakítottak ki, jobbra a hálószoba kapott helyet. Az ingatlan tájolása keleti, így délelőtt a legvilágosabb, az utca zaja nem szűrődik be a lakásba.
Gyorsan költözhető!

LAKÁS MÉRETEI:
Teljes méret: 52 nm
- Nappali: 17 nm
- Háló: 18 nm
- Előszoba: 3 nm
- Konyha: 9 nm
- Fürdő-Wc: 5 nm
Belmagasság: 3,1 m

MŰSZAKI FELSZERELTSÉG:
A fűtést és a meleg vizet cirkókazán biztosítja, de a parapetes konvektor is működik. A kellemes belső hőmérsékletről klímaberendezés gondoskodik. Az ablakok redőnnyel szereltek.

KÖLTSÉGEK:
- Közös költség: 8000 Ft, amely magába foglalja a korlátlan vízfogyasztást, a felújítási alapot, a takarítást, a szemétdíjat, a közös villanyfogyasztást, a közös képviselet díját és a biztosítást.

TÁROLÓ:
A lakáshoz tartozik egy 5 nm-es saját tároló a pincében.

PARKOLÁS:
A környék fizető övezet, viszont a kerületi lakosok minimális éves díj megfizetése ellenében ingyen parkolhatnak.

Irányár: 89,5 MFt

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 20. Utoljára módosítva: 2026. 05. 14.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Lágymányos m² ár
XI. kerület m² ár
Budapest m² ár
1728 e Ft
1712 e Ft -1%
2044 e Ft 15%
1690 e Ft -2%
Ennek az ára
Lágymányos átlagár
XI. kerület átlagár
Budapest átlagár
89.85 M Ft m Ft
115.4 m Ft 22%
282.6 m Ft 68%
88.7 m Ft -1%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XI. kerület, Lágymányos, Móricz Zsigmond körtér, 5. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

319 M Ft
5 szoba
186 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

87.5 M Ft
2 szoba
51 m²
XI. kerület, Gellérthegy, Buda XI. ker. Gellérthegy
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

379 M Ft
5 szoba
123 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

251 M Ft
4 szoba
91 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

141.112 M Ft
4 szoba
96 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

77.9 M Ft
3 szoba
74 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

112.581 M Ft
3 szoba
74 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

220 M Ft
2 + 1 szoba
76 m²
XV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XV. kerület

64.9 M Ft
1 + 2 szoba
53 m²
IX. kerület, Ferencváros, Vaskapu u. 22
Eladó garázs

Budapest, IX. kerület

0.02 M Ft
14 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

133.078 M Ft
4 szoba
92 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

129.9 M Ft
2 + 1 szoba
67 m²
XXI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XXI. kerület

62.9 M Ft
1 + 2 szoba
58 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

85.811 M Ft
2 szoba
50 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület