City Pearl

Eladó téglalakás
Budapest, XI. kerület, Kelenföld, Budafoki út 64, 10 felett

1/1
198 900 000 Ft198.9 M Ft 2 312 791 Ft/m2
4 szoba
86 m²
10 felett

Részletes adatok

Fűtés: Gázkazán
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 919
Metrodom River

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

A Metrodom River lakópark azoknak épül, akik a városban sem szeretnének a természet nélkül élni, ugyanakkor a legkorszerűbb technológiával felszerelt, kényelmes, prémium minőségű otthonra vágynak.

Budai Duna-parti elhelyezkedésével és közvetlen vízkapcsolatával a Metrodom River egy igazi különlegesség az újépítésű ingatlanok között. A XI. kerület, Budafoki út 64-66. szám alatti, egészen a Duna-partig nyúló, három hektáros, parkosított telken 712 lakás épül, öt ütemben. Az épületek jól átgondolt tájolásának köszönhetően a legtöbb lakásból megkapó kilátás nyílik a Budai-hegyekre vagy a Dunára. A víz motívum több helyen is visszatér: számos csobogó és egy vízjáték is gazdagítja a környezetet, sőt, egy saját csónakház is a lakók rendelkezésére áll.

A lakóparkba csak a közösségi helyszínként is funkcionáló fogadóépületen keresztül, illetve a Duna-parti sétányra nyíló személybejárón át lehet belépni, a biztonságról a Metrodom okosotthon rendszere gondoskodik. Ugyanezzel az intelligens okosotthon rendszerrel vezérelhető, akár mobilapplikáción keresztül is, a lakások világítási rendszere, a hűtés, fűtés és árnyékolás, ami nemcsak kényelmes és biztonságos megoldás, de rendkívül energiatakarékos is.

Az energiahatékony működés ma már nemcsak pénzügyi elvárás, hanem egyúttal a környezetért való felelősség kérdése is. A Metrodom saját fejlesztésű Dual Eco rendszere télen melegen, nyáron kellemesen hűvösen tartja az otthonokat. Ennek, és a gondos építőanyag választásnak köszönhetően a Metrodom River házai megkapták az A energetikai besorolást.

A Metrodom River lakópark nemcsak a funkciói miatt rendkívül vonzó, de egyedi megjelenése is sokat hozzátesz az otthon-élményhez. Az épületek 5, 9 és 13 emelet magasak, az alacsonyabb szárnyakat intenzív zöldtető teszi különlegessé. A lakóházakba belépve egy ötemelet magas, tágas és világos, átriumos előtérbe jutunk, melyet növények tesznek otthonossá egészen a 18 méteres belmagasságig. A víz motívuma itt csobogó formájában jelenik meg.

A minőségi élet nem képzelhető el társaság és barátok nélkül. A Metrodom River-en számos sportolásra, találkozásra, játékra és szórakozásra alkalmas közösségi tér áll a lakók rendelkezésére, gyerekek és felnőttek részére egyaránt.

A lakópark háromhektáros területe teljes egészében mentes a gépkocsiforgalomtól, az autók a föld felszíne alatt kialakított mélygarázsokban parkolnak. Valamennyi autóbeállóhoz saját elektromosautó-töltőállomás tartozik, annak érdekében, hogy a lakópark évek múlva is megfeleljen a kor elvárásainak.

A Metrodom River Újbudán, a Lágymányosi öböl és a Rákóczi híd közelében helyezkedik el.

A lakópark gépkocsibejárója a Budafoki útra nyílik.

Tömegközlekedéssel kiválóan megközelíthető: a 133E busszal a pesti belváros (Ferenciek tere, Keleti pályaudvar) a 103-as busszal pedig a 4-es metró Bikás parki állomása érhető el könnyedén.
A közelben fut az 1-es villamos vonala, amely a Kelenföldi vasútállomást köti össze a Rákóczi hídon keresztül a Népligeten és a Városligeten át Óbudával, a 41-es villamossal pedig, a budai fonódó pályáján, a Szent Gellért teret is érintve a Margit híd budai hídfőjéig utazhatunk.

Éjszaka az 1-es villamos vonalán közlekedő 901-es busszal lehet hazajutni.

Hirdetés feltöltve: 2025. 11. 28. Utoljára módosítva: 2026. 04. 22.

4 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Kelenföld m² ár
XI. kerület m² ár
Budapest m² ár
2313 e Ft
2012 e Ft -15%
2082 e Ft -11%
1738 e Ft -33%
Ennek az ára
Kelenföld átlagár
XI. kerület átlagár
Budapest átlagár
198.9 M Ft m Ft
177.7 m Ft -12%
232.4 m Ft 14%
186.1 m Ft -7%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XI. kerület, Kelenföld, Budafoki út 64, 10 felett

Eladó ingatlanok a környékről

XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

59.9 M Ft
1 + 1 szoba
35 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

125 M Ft
2 + 1 szoba
74 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

251 M Ft
4 szoba
91 m²
XIII. kerület, Újlipótváros, Victor Hugo utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

69.9 M Ft
2 szoba
35 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

339 M Ft
4 szoba
119 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

150 M Ft
2 szoba
111 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

235 M Ft
4 szoba
127 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

96.925 M Ft
3 szoba
64 m²
X. kerület
Eladó panellakás

Budapest, X. kerület

73.9 M Ft
3 szoba
68 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

59.9 M Ft
2 szoba
30 m²
XVII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

64 M Ft
2 szoba
40 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

73.499 M Ft
2 szoba
49 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

59 M Ft
2 szoba
41 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

228.66 M Ft
5 szoba
131 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

107.431 M Ft
3 szoba
74 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

88 M Ft
4 szoba
88 m²
XI. kerület, Sasad, Lanka utca
Eladó téglalakás