Astora Olive Club House

Eladó téglalakás
Budapest, XI. kerület, 5. emelet

+ 4 kép 1/7
133 200 000 Ft133.2 M Ft 2 081 250 Ft/m2
3 szoba
64 m²
5. emelet
építés éve:2024

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: 5. emelet
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: A+++

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 353
Sasaran-Kereki Katalin
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

ÁLOMOTTHONOK ÚJBUDÁN ! Közel a belvároshoz, könnyű megközelíthetőséggel, kiváló infrastruktúra mellett a BME és az ELTE közelében 11. kerület központi részén, A Kopaszi-gát, továbbá számos bevásárlási lehetőség mellett újépítésű, korszerű álomotthonok elérhetőek kiemelkedő minőségű 1, - 2, - 3 szobás lakások 30-135 m2 közötti méretekben. Minden ingatlan teraszos kialakítású, többségük a hangulatos belső kertre néz. A Future Homes projekt egy tágas, parkosított belső kertet ölel körbe, mely pihentető kikapcsolódást nyújt a lakók számára kellemes, zöld környezetben. A földszinten üzlethelyiségek és kertkapcsolatos ingatlanok találhatók, minden lakószint megközelítését lift biztosítja a teremgarázsból. A környéken folyamatosan épülnek a luxuslakások, ami reális értékállóságot biztosít az itt vásárolt ingatlanoknak. Átadás 2026 II. félév. Rozsda áfás! Vásárolja meg még 2024-es áron!!! ENERGIATAKARÉKOS OTTHONOK, KIVÁLÓ BÉRBEADHATÓSÁG! Köszönöm megtisztelő figyelmét. Amennyiben jelenlegi ingatlana értékesítésében is segítségére lehetek, illetve az OTP teljes ingatlankínálatával kapcsolatban kérem forduljon hozzám bizalommal. Ha felkeltettem érdeklődését, ne habozzon keresni a hét bármely napján reggel 9 és este 9 között. Ügyfeleinknek minden szolgáltatásunk (valóban) díjmentes, akár ingatlanokkal kapcsolatban, akár hitelügyintézés, CSOK, Babaváró vagy bármilyen pénzügyi tanácsadásban örömmel állunk rendelkezésére. WE SPEAK ENGLISH, FEEL FREE TO CALL ME! --- A hét bármely napján hívhat reggel 9 és este 9 között bármikor. ---

133200000 Ft

Referencia szám: M295511

Hirdetés feltöltve: 2025. 09. 25. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

3 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XI. kerület m² ár
Budapest m² ár
2081 e Ft
1920 e Ft -8%
1706 e Ft -22%
Ennek az ára
XI. kerület átlagár
Budapest átlagár
133.2 M Ft m Ft
142.1 m Ft 6%
131.3 m Ft -1%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XI. kerület, 5. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

151 M Ft
3 szoba
74 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

98.058 M Ft
3 szoba
64 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Teréz körút
Eladó ipari ingatlan

Budapest, VI. kerület

20 M Ft
202 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

270 M Ft
4 szoba
133 m²
II. kerület, Hársakalja, Csatárka út
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

205.64 M Ft
2 szoba
58 m²
XIX. kerület, Kispest, Baross utca
Eladó ikerház

Budapest, XIX. kerület

154.9 M Ft
5 szoba
82 m²
XI. kerület, Sasad, Lanka utca
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

327 M Ft
4 szoba
130 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

87.5 M Ft
2 szoba
51 m²
XXII. kerület, Budafok, Pécsi utca
Eladó téglalakás

Budapest, XXII. kerület

44.9 M Ft
1 szoba
34 m²
XV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XV. kerület

54.9 M Ft
2 szoba
42 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

319 M Ft
5 szoba
186 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

120 M Ft
2 szoba
57 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

141.112 M Ft
4 szoba
96 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

239.9 M Ft
5 szoba
139 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

239 M Ft
3 szoba
85 m²
XI. kerület