Oasis Residence

Eladó téglalakás
Budapest, XI. kerület, 3. emelet

+ 13 kép 1/16
151 051 500 Ft151.052 M Ft 1 987 520 Ft/m2
3 szoba
76 m²
3. emelet
építés éve:2022

Részletes adatok

Fűtés: Házközponti egyedi méréssel
Emelet: 3. emelet
Komfort: Összkomfortos
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: B

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 505
Szilágyi Szilvia
Otp Ingatlanpont Falk Miksa

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Hamarosan költözhető lakások – Ne hagyja ki!

A Péterhegyi Lakópark Budapest 11. kerületének csendes, de mégis jól megközelíthető részén várja új lakóit.
Ideális választás azoknak, akik szeretnék élvezni a városi élet minden előnyét, miközben a természet közelségét is megtapasztalják.

Miért válassza a Péterhegyi Lakóparkot?
* Tökéletes elhelyezkedés: Közlekedési csomópontok, iskolák, bevásárlóközpontok, és zöld parkok mind a közelben.
* Kényelmes élettér: A különböző alapterületű, nappali-étkező-konyha, valamint erkélyes lakások minden igényt kielégítenek.
* Hamarosan költözhető: Az új lakások rövid időn belül birtokba vehetők, így gyorsan élvezheti új otthona kényelmét.
Még elérhetők a legjobb lakások – Ne hagyja ki!

Ha szeretne többet megtudni vagy időpontot egyeztetni a megtekintésre, hívjon minket bizalommal!
Válasszon kínálatunkból, és számíthat az OTP Ingatlanpont szakmai támogatására a teljes vételi folyamat során az adásvételi szerződéstől a hitelügyintézésen keresztül egészen a kulcsrakész átadásig.

Ha a lakás felkeltette érdeklődését, hívjon a részletekért akár hétvégén is!

Referencia szám: M224904

Hirdetés feltöltve: 2025. 05. 28. Utoljára módosítva: 2026. 05. 14.

3 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XI. kerület m² ár
Budapest m² ár
1988 e Ft
1920 e Ft -3%
1706 e Ft -17%
Ennek az ára
XI. kerület átlagár
Budapest átlagár
151.052 M Ft m Ft
142.1 m Ft -6%
131.3 m Ft -15%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XI. kerület, 3. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

81 M Ft
2 szoba
46 m²
X. kerület
Eladó panellakás

Budapest, X. kerület

73.9 M Ft
3 szoba
68 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

98 M Ft
6 szoba
150 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Városligeti fasor
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

185 M Ft
2 szoba
95 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

510 M Ft
4 szoba
124 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

112.581 M Ft
3 szoba
74 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

135.138 M Ft
4 szoba
92 m²
XI. kerület, Sasad, Lanka utca
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

327 M Ft
4 szoba
130 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Csata utca
Eladó garázs

Budapest, XIII. kerület

10 M Ft
15 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

142 M Ft
4 szoba
126 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Városligeti fasor
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

308 M Ft
3 szoba
190 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

239.9 M Ft
5 szoba
139 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

151 M Ft
3 szoba
74 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

107.431 M Ft
3 szoba
74 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

251 M Ft
4 szoba
91 m²
XI. kerület