Astora Olive Club House

Eladó téglalakás
Budapest, X. kerület, 2. emelet

+ 13 kép 1/16
65 900 000 Ft65.9 M Ft 1 176 786 Ft/m2
2 szoba
56 m²
2. emelet
építés éve:1980

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Gázkazán
Emelet: 2. emelet
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: D

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 202
Nádi Csaba
Jáde Ingatlaniroda

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Felújított, erkélyes lakás eladó Kőbánya Óhegyen!

X. kerületben, Óhegyen, a Lámpagyár utcában kínálunk megvételre egy 56 m²-es, 2. emeleti, világos, délkeleti tájolású, felújított erkélyes téglalakást.

Lakás jellemzői:

2 szoba + étkező
külön konyha
fürdő + WC külön helyiségben
praktikus kamra
erkély
9 m²-es saját tároló

Az ingatlan 2019-ben teljes körű felújításon esett át, mely során megújult:

teljes víz- és villanyhálózat
fűtésrendszer korszerűsítése (kondenzációs gázkazán)
burkolatok
nyílászárók

A konyha gépesített, esztétikus burkolatot kapott, a fürdőszoba pedig épített zuhanykabinnal lett kialakítva – modern és praktikus megoldásokkal.

A szobákban 3 rétegű műanyag ablakok kerültek beépítésre, míg a konyha és az étkező 2 rétegű nyílászárókat kapott.

A lakás klimatizált, így minden évszakban komfortos.

Elhelyezkedés:
A környék csendes, mégis kiváló infrastruktúrával rendelkezik. A közelben elérhető a 151-es és 117-es busz, valamint a Kőbánya alsó vasútállomás, ahonnan gyorsan eljuthatunk a Nyugati pályaudvarra.

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 25. Utoljára módosítva: 2026. 05. 18.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
X. kerület m² ár
Budapest m² ár
1177 e Ft
1159 e Ft -2%
1675 e Ft 30%
Ennek az ára
X. kerület átlagár
Budapest átlagár
65.9 M Ft m Ft
60.4 m Ft -9%
88.4 m Ft 25%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, X. kerület, 2. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XIII. kerület, Újlipótváros, Budai Nagy Antal
Eladó üzlethelyiség

Budapest, XIII. kerület

10.9 M Ft
43 m²
XI. kerület, Kelenföld, Györök utca
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

88 M Ft
3 + 2 szoba
55 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

145 M Ft
3 szoba
735 m²
X. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

89.9 M Ft
4 szoba
108 m²
X. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

89.9 M Ft
4 + 1 szoba
100 m²
V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

175 M Ft
4 + 1 szoba
113 m²
III. kerület, Békásmegyer, Víziorgona
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

64.9 M Ft
1 + 2 szoba
51 m²
X. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

99.99 M Ft
5 szoba
106 m²
X. kerület, Felsőrákos, Gyógyszergyári út 6-12
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

67 M Ft
2 szoba
51 m²
X. kerület, Ligettelek
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

58.9 M Ft
2 + 1 szoba
61 m²
X. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

79.8 M Ft
2 szoba
54 m²
X. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

69.9 M Ft
3 szoba
75 m²
X. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

89.5 M Ft
2 + 1 szoba
92 m²
X. kerület, Felsőrákos, Gyógyszergyári út 6-12
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

69.9 M Ft
2 szoba
45 m²
X. kerület, Felsőrákos, Gyógyszergyári út 6-12
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

69.9 M Ft
3 szoba
66 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás