Oasis Residence

Eladó téglalakás
Budapest, X. kerület, Óhegy, Fogadó utca 1/B, földszint

+ 17 kép 1/20
149 000 000 Ft149 M Ft 1 795 181 Ft/m2
4 szoba
83 m²
földszint
építés éve:2019

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Fűtés: Házközponti
Emelet: földszint
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 956
Bencés Galina
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Modern, tágas, kertkapcsolatos lakás eladó a Metrodom Parkban X. kerület, Fogadó utca
Eladó egy 2019-ben épült, modern, energiatakarékos földszinti lakás a népszerű Metrodom Parkban, mindössze pár perc sétára a 3-as metró vonalától.
A parkosított, háromhektáros lakópark nyugodt, családbarát környezetet kínál, miközben minden fontos szolgáltatás karnyújtásnyira található.
Főbb jellemzők:
Alapterület: 83 nm
Elrendezés: amerikai konyhás nappali + 3 hálószoba
Kert: 33 nm privát kert + 33 nm terasz, belső parkra néző
Tájolás: délkeleti, napfényes, világos lakás
2 teljes értékű fürdőszoba (egyik kádas, másik zuhanyzós, mindkettő WC-vel)
Beépített gardróbszekrények a bejáratnál és minden szobában
Külön tároló helyiség
Okos otthon rendszer intelligens termosztátok és kapcsolók
Házközponti fűtés egyedi hőmennyiség-méréssel, alacsony rezsivel
A lakópark szolgáltatásai:
24/7 portaszolgálat és kamerarendszer
Fitneszterem, babamama szoba, klubhelyiség
Nagy játszótér, focipálya, pingpongasztal, bográcsozó, tetőterasz
Gondozott zárt park rózsakerttel, dísznövényekkel, automata locsolórendszerrel és robotfű-nyíróval
Mélygarázs rendszámfelismerős kapunyitással, biciklitároló
A társasház napelemmel támogatott, így a közös fogyasztás költséghatékony
Közös költség: 43.472 Ft/hó, mely tartalmazza a portaszolgálat, kertgondozás, takarítás, közös rezsi, szemétszállítás, fűtés meleg víz előállítás és felújítási alap díját.
Parkolóhely:
Külön helyrajzi számon a lakás mellett értékesítésre kerül 1 gépkocsi beállóhely a mélygarázsban. Irányár: 6,75 M Ft
A lakás per- és tehermentes, azonnal költözhető.
Kiváló választás családoknak, akik nyugodt, mégis központi környezetben keresnek korszerű, zöldövezeti otthont.

Eladási irányár: 149 M Ft.
Érd.: +36 20 956 1768

Hirdetés feltöltve: 2025. 11. 03. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

4 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Óhegy m² ár
X. kerület m² ár
Budapest m² ár
1795 e Ft
859 e Ft -109%
1085 e Ft -65%
1738 e Ft -3%
Ennek az ára
Óhegy átlagár
X. kerület átlagár
Budapest átlagár
149 M Ft m Ft
74.6 m Ft -100%
127.8 m Ft -17%
186.1 m Ft 20%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, X. kerület, Óhegy, Fogadó utca 1/B, földszint

Eladó ingatlanok a környékről

III. kerület, Ürömhegy, Budapest III. kerület - Ürömhegy
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

179.9 M Ft
3 szoba
100 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

77.9 M Ft
3 szoba
74 m²
X. kerület, Felsőrákos, Gyógyszergyári út 6-12
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

69.9 M Ft
2 szoba
45 m²
X. kerület
Eladó panellakás

Budapest, X. kerület

52.9 M Ft
2 szoba
41 m²
XV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XV. kerület

74.9 M Ft
3 szoba
74 m²
XXI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XXI. kerület

62.9 M Ft
1 + 2 szoba
58 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

129.9 M Ft
2 + 1 szoba
67 m²
X. kerület, Felsőrákos, Gyógyszergyári út 6-12
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

65 M Ft
2 szoba
51 m²
X. kerület, Felsőrákos, Gyógyszergyári út 6-12
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

97.078 M Ft
4 szoba
77 m²
XVIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVIII. kerület

69.9 M Ft
2 szoba
57 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

94.99 M Ft
3 szoba
75 m²
XI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XI. kerület

82.5 M Ft
2 szoba
59 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

79.99 M Ft
2 szoba
73 m²
X. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

69.9 M Ft