City Pearl

Eladó téglalakás
Budapest, X. kerület, Kőrösi Csoma sétány, Tetőtér

+ 6 kép 1/9
99 900 000 Ft99.9 M Ft 951 429 Ft/m2
5 szoba
105 m²
Tetőtér
építés éve:1990

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Fűtés: Távfűtés
Emelet: Tetőtér
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 953
Tóth Orsolya
Balla Ingatlan - XVI. kerület, Kistarcsa, Csömör, Kerepes

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

5 SZOBA--105 m2--2 FÜRDŐSZOBA--BELSŐ KÉTSZINTES--2 ERKÉLYES----4.EMELETI

Eladó tágas, világos, kétszintes lakás Kőbánya szívében – Kőrösi Csoma sétányon!

Kőbánya egyik legkedveltebb részén, a Kőrösi Csoma sétányon kínálunk eladásra egy 105 m²-es, belső kétszintes, 5 szobás társasházi lakást, csúsztatott zsalus épületben.

A lakást egész nap beragyogja a napfény, így mindig világos és kellemes hangulatú.

A lakás két erkélyes, két fürdőszobás, és két tágas gardrób helyiséggel is rendelkezik, emellett nagy pince tartozik hozzá – ideális tárolási lehetőséggel.

A helyiségek jól szeparáltak, a terek világosak, és praktikus elrendezésűek, így a lakás kiváló választás nagyobb családoknak vagy két generáció együttélésére is.

A lakás ötvözi a nyüzsgő városi életet és a természetközeliség nyugalmát — ablakaiból a parkra nyíló kilátás biztosítja a mindennapi harmóniát.

Főbb jellemzők:

105 m² alapterület, 4. emeleti

belső kétszintes elrendezés

5 külön nyíló szoba

2 fürdőszoba

2 erkély

2 gardrób helyiség

nagy pince

utcai, ingyenes parkolás

Kiváló közlekedés és infrastruktúra

A környéken minden megtalálható, ami a kényelmes mindennapokhoz szükséges: boltok, iskolák, óvodák, parkok, valamint tömegközlekedési lehetőségek (busz, villamos, metró) néhány perc sétára.

Várom hívását, a hét minden napján!

Hirdetés feltöltve: 2025. 10. 15. Utoljára módosítva: 2026. 04. 23.

5 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
X. kerület m² ár
Budapest m² ár
951 e Ft
942 e Ft -1%
1600 e Ft 41%
Ennek az ára
X. kerület átlagár
Budapest átlagár
99.9 M Ft m Ft
105.8 m Ft 6%
241.1 m Ft 59%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, X. kerület, Kőrösi Csoma sétány, Tetőtér

Eladó ingatlanok a környékről

XI. kerület, Spanyolrét, Virágkertész utca 1/A-2/A
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

101.91 M Ft
2 szoba
50 m²
XV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XV. kerület

79.9 M Ft
2 + 1 szoba
70 m²
X. kerület, Felsőrákos, Gyógyszergyári út 6-12
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

106.085 M Ft
4 szoba
86 m²
XXII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XXII. kerület

157.9 M Ft
5 szoba
130 m²
X. kerület, Felsőrákos, Gyógyszergyári út 6-12
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

71 M Ft
3 szoba
62 m²
XI. kerület, Spanyolrét, Virágkertész utca 1/A-2/A
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

192.53 M Ft
4 szoba
118 m²
XI. kerület, Spanyolrét, Virágkertész utca 1/A-2/A
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

173.42 M Ft
3 szoba
91 m²
II. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, II. kerület

810 M Ft
933 m²
VI. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, VI. kerület

141.6 M Ft
90 m²
X. kerület, Ligettelek, Bánya utca
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

22.5 M Ft
1 szoba
28 m²
X. kerület, Laposdűlő, Doba utca
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

55 M Ft
2 szoba
49 m²
XI. kerület, Spanyolrét, Virágkertész utca 1/A-2/A
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

106.94 M Ft
2 szoba
53 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

68.7 M Ft
2 szoba
50 m²