Oasis Residence

Eladó téglalakás
Budapest, X. kerület, földszint

+ 3 kép 1/6
50 000 000 Ft50 M Ft 1 282 051 Ft/m2
2 szoba
39 m²
földszint

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Fűtés: Gázkonvektor
Emelet: földszint
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna, Szélessáv, KábelTV, Telefon
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 423
Varga Dávid Bence
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

-Azonnal költözhető, klímás kislakás Kőbányán –

Saját otthonnak vagy befektetésnek!
Eladó egy tehermentes, kiváló adottságú, 39 m²-es tégla lakás a X. kerületi Sörgyár utcában. Ha nem szeretne felújítással bajlódni és fontos a gyors költözés, ez az ingatlan Önre vár!

Miért érdemes ezt a lakást választani?
Azonnal birtokba vehető: Az ingatlan nem lakott, a vételár kifizetését követően azonnal költözhető.

Praktikus elosztás: Külön nappali és hálószoba, kényelmes konyha és fürdőszoba biztosítja a komfortot.

Alacsony fenntartási költség: Minden közmű (víz, gáz) egyedi mérőóra alapján fizetendő, így a rezsi remekül kontrollálható.

Extrák: A nagyszoba klímával felszerelt, a lakás pedig bútorozottan kerül értékesítésre – ide tényleg csak a bőröndöket kell hoznia!

Lokáció és lehetőség:
A Sörgyár utca nyugodt, mégis jól megközelíthető részén található. Elhelyezkedése miatt könnyen bérbe adható, így befektetőknek is kiváló lehetőség, de első lakást kereső fiataloknak is ideális választás.

Paraméterek összefoglalva:

Helyszín: 10. kerület, Sörgyár utca

Alapterület: 39 m² (tégla)

Állapot: Összkomfortos, bútorozott

Jogi állapot: Tehermentes

Szeretné megtekinteni az ingatlant? Keressen bizalommal, és egyeztessünk időpontot!

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 02. Utoljára módosítva: 2026. 05. 11.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
X. kerület m² ár
Budapest m² ár
1282 e Ft
948 e Ft -35%
1690 e Ft 24%
Ennek az ára
X. kerület átlagár
Budapest átlagár
50 M Ft m Ft
106.5 m Ft 53%
88.7 m Ft 44%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, X. kerület, földszint

Eladó ingatlanok a környékről

I. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, I. kerület

270 M Ft
3 szoba
87 m²
X. kerület, Felsőrákos, Gyógyszergyári út 6-12
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

97.078 M Ft
4 szoba
77 m²
X. kerület, Felsőrákos, Gyógyszergyári út 6-12
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

67 M Ft
2 szoba
51 m²
X. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

69.9 M Ft
3 szoba
75 m²
X. kerület, Felsőrákos, Gyógyszergyári út 6-12
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

79.9 M Ft
3 szoba
62 m²
X. kerület, Ligettelek
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

58.9 M Ft
2 + 1 szoba
61 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

39.99 M Ft
1 szoba
30 m²
XI. kerület, Spanyolrét, Virágkertész utca 1/b
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

110 M Ft
2 szoba
44 m²
V. kerület, Lipótváros, Akadémia utca
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

110 M Ft
3 szoba
61 m²
X. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

75 M Ft
2 + 1 szoba
34 m²
XV. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XV. kerület

119.9 M Ft
5 szoba
144 m²
X. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

55 M Ft
2 szoba
49 m²
X. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

94.9 M Ft
3 szoba
89 m²
X. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

63.9 M Ft
3 szoba
75 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület