River Life

Eladó téglalakás
Budapest, X. kerület, földszint

+ 9 kép 1/12
71 500 000 Ft71.5 M Ft 1 375 000 Ft/m2
2 szoba
52 m²
földszint
építés éve:1950

Részletes adatok

Fűtés: Gázkazán
Emelet: földszint
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 388
Gömöri Gabriella
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

X. kerület Kőbánya városközponttól, 300 méterre, 52nm-es, belső 2 szintes lakás ELADÓ!
A társasház külső/belső homlokzata néhány hete teljesen megújult.

A lakásba lépve nagy méretű konyha-étkező- előszoba fogad.
További hasznos helyiség a kamra.
Kádas fürdőszoba wc-vel is itt található. Ezen kívül a hálószobát is itt találjuk.

A tetőtérbe érkezve kellemes atmoszférájú, művészi hangulatú térbe érkezünk.
Minden egy helyen, nappali, home office, pakolási lehetőség.
A nagy ablakoknak köszönhetően napos, világos, nagyobb belmagasságú tér.

Az ingatlan kombi cirkó fűtéses és a meleg vizet is adja.
A tető térben van klíma.
Kitűnő közlekedés és parkolási lehetőség(ingyen)

Jöjjön el megtekinteni!

71500000 Ft
várom hívását: Gömöri Gabriella +36704545067

Referencia szám: H511085-ZE

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 05. Utoljára módosítva: 2026. 05. 11.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
X. kerület m² ár
Budapest m² ár
1375 e Ft
1177 e Ft -17%
1617 e Ft 15%
Ennek az ára
X. kerület átlagár
Budapest átlagár
71.5 M Ft m Ft
61.5 m Ft -16%
240.4 m Ft 70%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, X. kerület, földszint

Eladó ingatlanok a környékről

X. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

99.99 M Ft
5 szoba
106 m²
X. kerület
Eladó panellakás

Budapest, X. kerület

84.9 M Ft
3 szoba
71 m²
X. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

59 M Ft
2 + 1 szoba
74 m²
X. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

63.9 M Ft
3 szoba
75 m²
X. kerület, Felsőrákos, Gyógyszergyári út 6-12
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

65 M Ft
2 szoba
51 m²
X. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

42.5 M Ft
2 szoba
44 m²
X. kerület, Felsőrákos, Gyógyszergyári út 6-12
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

97.078 M Ft
4 szoba
77 m²
XIX. kerület, Kispest, Báthory utca 29
Eladó téglalakás

Budapest, XIX. kerület

85 M Ft
2 + 1 szoba
62 m²
VII. kerület, Belső Erzsébetváros, Dohány utca 22-24
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

89 M Ft
2 szoba
59 m²
XVIII. kerület, Lakatostelep, Dolgozó út
Eladó téglalakás

Budapest, XVIII. kerület

49.9 M Ft
2 szoba
49 m²
X. kerület, Felsőrákos, Gyógyszergyári út 6-12
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

69.9 M Ft
2 szoba
45 m²
VI. kerület, Belső Terézváros, Teréz körút 20
Eladó ipari ingatlan

Budapest, VI. kerület

75 M Ft
202 m²
IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

30 M Ft
1 szoba
40 m²
X. kerület, Ligettelek
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

58.9 M Ft
2 + 1 szoba
61 m²
X. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

69.9 M Ft
3 szoba