Seven Pearl

Eladó téglalakás
Budapest, VIII. kerület, földszint

+ 17 kép 1/20
64 900 000 Ft64.9 M Ft 954 412 Ft/m2
2 szoba
68 m²
földszint
építés éve:1950

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Fűtés: Gázkonvektor
Emelet: földszint
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 495
Takács Zsuzsanna
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Budapest VIII. kerületében, a Corvin Plaza közvetlen közelében megvételre kínálok egy 68 nm alapterületű, magasföldszinti, 2 szobás lakást.

A lakás elosztása kedvező. Jelenleg két külön nyíló szoba, konyha, külön fürdőszoba és WC, valamint egy tároló helyiség található benne. Az ingatlan különlegessége, hogy két bejárattal rendelkezik, így könnyen két külön lakássá alakítható. Ezáltal saját otthonnak és befektetésnek is jó lehetőség.

Az ingatlan jelenlegi állapotában beköltözhető, ugyanakkor átalakítással további lehetőségeket kínál.

A környék infrastruktúrája kiváló. A lakástól 2 perc sétára elérhető a 4-6 villamos, valamint az M3 metró megállója, így a város több pontja gyorsan megközelíthető. A karnyújtásnyira található Corvin sétányon számos kávézó, étterem, üzlet, drogéria és egyéb szolgáltatás érhető el.

Az ingatlan elhelyezkedése egyetemisták számára is kedvező, hiszen a közelben található a Nemzeti Közszolgálati Egyetem és a Pázmány Péter Katolikus Egyetem is. Emiatt kiadásra is jó választás lehet.
M324298
Az OTP Ingatlanpont, mint egyetlen közvetlen banki hátterű ingatlanközvetítő társaság teljes körű ügyintézéssel áll az eladók és a vevők rendelkezésére! A kínálatunkból választott ingatlan finanszírozásához minősített fogyasztóbarát, piaci és kedvezményes hitel- és lízingkonstrukciókat kínálunk (lakásvásárlási hitel, CSOK plusz, szabad felhasználású hitel, babaváró hitel, céges hitelek, pályázatok, amennyiben az ügyfél és az ingatlan megfelel a feltételeknek). Az adásvételi szerződés megkötéséhez igény szerint megbízható ügyvédi közreműködést biztosítunk, és segítséget nyújtunk az adásvételhez kapcsolódó egyéb ügyek intézéséhez. Ha az új ingatlana megvásárlásához a jelenlegi ingatlanát el kell adnia, abban is szívesen segítünk.

Referencia szám: M324298-ZE

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 02. Utoljára módosítva: 2026. 05. 23.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
VIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
954 e Ft
1424 e Ft 33%
1690 e Ft 44%
Ennek az ára
VIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
64.9 M Ft m Ft
72.1 m Ft 10%
118.7 m Ft 45%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, VIII. kerület, földszint

Eladó ingatlanok a környékről

VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

199 M Ft
1 szoba
859 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

108 M Ft
3 + 1 szoba
108 m²
VIII. kerület, Józsefváros, 8. Népszínház u
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

79.8 M Ft
3 + 1 szoba
100 m²
XIII. kerület, Újlipótváros, Forgách utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

56 M Ft
1 + 1 szoba
32 m²
XI. kerület, Kelenföld, Villányi út
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

129.9 M Ft
3 + 1 szoba
75 m²
VIII. kerület, Józsefváros, Nagy Fuvaros utca 27
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

129.8 M Ft
4 szoba
172 m²
VIII. kerület, Józsefváros, Budapest VIII., Corvin sétány
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

74.9 M Ft
1 szoba
34 m²
XIII. kerület, Újlipótváros, Dolmány utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

141 M Ft
3 szoba
78 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

140.152 M Ft
3 szoba
87 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

123.9 M Ft
3 szoba
98 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Dolmány utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

88 M Ft
2 szoba
48 m²
VIII. kerület, Józsefváros, Kálvária utca 16
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

79.9 M Ft
2 + 1 szoba
63 m²
XX. kerület, Gubacsipuszta
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület

45 M Ft
2 szoba
65 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

88.4 M Ft