River Life

Eladó téglalakás
Budapest, VIII. kerület, 2. emelet

+ 10 kép 1/13
174 700 000 Ft174.7 M Ft 2 130 488 Ft/m2
4 + 1 szoba
82 m²
2. emelet
építés éve:1930

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Elektromos
Emelet: 2. emelet
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 468
Albrecht Blanka
Budapest XI. kerület OTP Ingatlanpont

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

>

Eladó a VIII. kerület egyik legkedveltebb részén, a Rákóczi tér közelében egy polgári, lifttel felszerelt társasház 2. emeletén található, összesen 81,1 nm alapterületű, prémium minőségben felújított lakás. Az ingatlan ügyvédi megosztással és földhivatali iktatással három külön bejáratú lakásra lett osztva, így kiváló lehetőség befektetők számára, de akár többgenerációs használatra is ideális. A lakások külön mérőórákkal felszereltek, ami egyszerű és átlátható fenntartást biztosít.
Az ingatlan teljes körűen felújított, modern kialakítású terekkel rendelkezik, design bútorokkal berendezve. A gépesített konyhák a mindennapi használatot maximálisan kiszolgálják, a fűtésről és hűtésről korszerű hűtő-fűtő klímák gondoskodnak. A vadonatúj ajtók, valamint a hő- és hangszigetelt nyílászárók nyugodt, komfortos lakókörnyezetet és napfényes belsőt teremtenek a belvárosi elhelyezkedés ellenére is. A lakásokban hálószobaként funkcionáló, 170 cm magas, gyönyörű galériák kerültek kialakításra.

A lakások méretei az előtérből balról jobbra haladva:
36,4 nm + 10 nm galéria (2 szoba)
26,5 nm + 7 nm galéria (1+1 szoba)
14,4 nm + 7 nm galéria (1 szoba)

A közös költség 60.000 Ft/hó a három lakásra összesen, melynek a felújítási alap is része.
A parkolás az utcán, fizetős övezetben megoldott.
A beépített bútorok a vételár részét képezik, a többi bútor és díszlet megegyezés szerint átvehető. A lakás PER- ÉS TEHERMENTES, 2026 februárjától birtokba vehető, legyen szó saját célú használatról vagy azonnali kiadásról.

Ideális választás TÖBBGENERÁCIÓS CSALÁDNAK VAGY BEFEKTETŐKNEK, kiváló elhelyezkedése és könnyű kiadhatósága miatt, rövid- és hosszútávon egyaránt.
Referenciaszám: M319226

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 21. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

5 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
VIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
2130 e Ft
1154 e Ft -85%
1617 e Ft -32%
Ennek az ára
VIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
174.7 M Ft m Ft
150.1 m Ft -16%
240.4 m Ft 27%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, VIII. kerület, 2. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

52 M Ft
1 szoba
29 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

89.9 M Ft
3 szoba
73 m²
VIII. kerület, Józsefváros, Kálvária utca 16
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

109.9 M Ft
4 szoba
79 m²
V. kerület, Belváros, Aranykéz utca
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

249.9 M Ft
3 szoba
85 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

69.9 M Ft
3 szoba
84 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

39.99 M Ft
1 szoba
30 m²
V. kerület, Lipótváros, Akadémia utca
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

110 M Ft
3 szoba
61 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

105.272 M Ft
3 szoba
69 m²
I. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, I. kerület

270 M Ft
3 szoba
87 m²
XIV. kerület, Alsórákos, Ond vezér útja
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

62.6 M Ft
2 szoba
49 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

65 M Ft
2 szoba
60 m²
XV. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XV. kerület

119.9 M Ft
5 szoba
144 m²
XIX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIX. kerület

33.9 M Ft
1 szoba
25 m²
III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

64.9 M Ft
2 szoba
50 m²
VIII. kerület, Palotanegyed, Békési utca
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

38.8 M Ft
1 szoba
33 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

26 M Ft