Avico Greentop

Eladó téglalakás
Budapest, VIII. kerület, Palotanegyed, 1. emelet

+ 17 kép 1/20
149 900 000 Ft149.9 M Ft 1 577 895 Ft/m2
2 szoba
95 m²
1. emelet

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Egyéb
Emelet: 1. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 650
Garamvölgyi Cecilia
OPTIMA | A szakértő ingatlaniroda

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

TELJESKÖRŰEN FELÚJÍTOTT, 2 SZOBÁS LAKÁS A PALOTANEGYEDBEN

Budapest VIII. kerületének legkeresettebb városrészében, a Palotanegyedben, a Szentkirályi utcában kínálom megvételre ezt a 95 m2 alapterületű, I. emeleti, 2 szobás téglalakást.

A ház külső és belső homlokzata is kiváló állapotban van. A lakás egy külön zárt folyosóról közelíthető meg, így csak 1 közvetlen szomszéd van.

A lakás TELJES KÖRŰ felújításon esett át ebben az évben:
- cserére kerültek a vezetékek (villany-, gáz- és vízvezetékek egyaránt),
- beépítésre kerültek új hang- és hőszigetelő műanyag ablakok,
- cserére kerületek a burkolatok a konyhában és a fürdőben egyaránt,
- beépítésre került egy gépesített konyhabútor,
- kialakításra került a cirkó fűtés,
- beépítésre került légkondicionáló.

A közös költség összege havonta 29.000 Ft, amely tartalmazza a szokásos tételeket, mint a LIFT használatot, a szemét elszállítását, a lépcsőház tisztántartását. A közüzemi fogyasztások mind egyedi mérőórák alapján kerülnek elszámolásra.

A KÉPEKEN LÁTHATÓ BÚTOROK ÉS BERENDEZÉSI TÁRGYAK A VÉTELÁR RÉSZÉT KÉPEZIK.

Az ingatlan BELVÁROSI elhelyezkedésének köszönhetően BEFEKTETÉSI céllal való vásárlása is kitűnő választás lehet.

A lakás megtekintése miatt VÁROM HÍVÁSÁT akár hétvégén vagy az esti órákban egyaránt!

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 03. Utoljára módosítva: 2026. 05. 15.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Palotanegyed m² ár
VIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1578 e Ft
1345 e Ft -17%
1424 e Ft -11%
1675 e Ft 6%
Ennek az ára
Palotanegyed átlagár
VIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
149.9 M Ft m Ft
100 m Ft -50%
72.1 m Ft -108%
88.4 m Ft -70%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, VIII. kerület, Palotanegyed, 1. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

125 M Ft
2 + 1 szoba
74 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

109.9 M Ft
2 szoba
63 m²
VII. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, VII. kerület

47.9 M Ft
2 szoba
79 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

85.418 M Ft
2 szoba
58 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

80 M Ft
1 + 1 szoba
39 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

150 M Ft
2 szoba
111 m²
VIII. kerület, Józsefváros, Budapest VIII., Corvin sétány
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

74.9 M Ft
1 szoba
34 m²
VIII. kerület, Józsefváros, Kálvária utca 16
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

109.9 M Ft
4 szoba
79 m²
IV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

78.9 M Ft
2 + 1 szoba
60 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

59.9 M Ft
1 + 1 szoba
35 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

69.5 M Ft
2 szoba
47 m²
VIII. kerület, Józsefváros
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

61.6 M Ft
1 szoba
80 m²
XVII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVII. kerület

79.5 M Ft
3 szoba
63 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

85.418 M Ft
2 szoba