Oasis Residence

Eladó téglalakás
Budapest, VIII. kerület, 4. emelet

+ 9 kép 1/12
60 396 150 Ft60.396 M Ft 1 632 328 Ft/m2
1 szoba
37 m²
4. emelet
építés éve:2026

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: 4. emelet
Komfort: Összkomfortos
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: D

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 369
Juhász Emese
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

2026 év végén költözhető lakásokat kínálunk eladásra Budapest egyik legkedveltebb, ár/érték arányban legkiválóbb környéken, a 8. kerület, Teleki tér közvetlen szomszédságában egy csendes, átmenő forgalomtól mentes kis utcában.
RUGALMAS FIZETÉSI MEGOLDÁSOK!
Kiemelkedő közlekedés, infrastruktúra, élhetőség.
Az eladásra kínált ingatlanok 30,1 nm-100 nm közötti méretben épülnek, egy 6 emeletes, 16 lakásos házban részben erkéllyel/terasszal.
A lakásokhoz opcionálisan beálló vásárolható 7 millió Ft/db áron.
Rövid műszaki leírás: Porotherm 30 NF falazat 20 cm hőszigeteléssel, PVC anyagú, öt levegőkamrás, 3 rétegű hőszigetelő üvegezéssel, 3 db Stiebel Eltron HPA-O prémium típusú, 14 kW fűtési-, 15 kW hűtési teljesítményű hőszivattyú. A teljes műszaki leírást természetesen a megtekintés alkalmával átadjuk Önnek.
A beruházó egy sok éves nemzetközi múltra visszatekintő cég, akinek többek között Olaszországban, Dániában, Katarban is voltak projektjei.
A kínálatunkból választott ingatlan finanszírozásához hitel- lízing megoldásokat kínálunk. Hitelhez kapcsolódó CSOK ügyintézés, amennyiben az ügyfél és az ingatlan a feltételeknek megfelel, babaváró hitel.
Az adásvételi szerződés megkötéséhez igény szerint megbízható ügyvédi közreműködést biztosítunk. Amennyiben felkeltettem érdeklődését, hívjon bizalommal!
Ha az új ingatlana megvásárlásához a jelenlegi ingatlanát el kell adnia, abban is szívesen segítünk.

Referencia szám: M320707

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 03. Utoljára módosítva: 2026. 05. 13.

1 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
VIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1632 e Ft
1573 e Ft -4%
1723 e Ft 5%
Ennek az ára
VIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
60.396 M Ft m Ft
50.5 m Ft -20%
59.3 m Ft -2%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, VIII. kerület, 4. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XV. kerület

49.9 M Ft
2 szoba
49 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

24.5 M Ft
1 szoba
10 m²
XIX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XIX. kerület

127.9 M Ft
3 szoba
87 m²
XIX. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIX. kerület

64.9 M Ft
2 + 1 szoba
53 m²
XXI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XXI. kerület

63 M Ft
2 szoba
48 m²
VIII. kerület, Józsefváros, Kálvária utca 16
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

109.9 M Ft
4 szoba
79 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

199 M Ft
20 szoba
859 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

199 M Ft
1 szoba
859 m²
XX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XX. kerület

89.9 M Ft
4 szoba
114 m²
XIX. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIX. kerület

74.8 M Ft
3 szoba
67 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

111 M Ft
4 szoba
80 m²
VIII. kerület, Józsefváros, Kálvária utca 16
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

79.9 M Ft
2 + 1 szoba
63 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

41.5 M Ft
1 szoba
26 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

85.418 M Ft
2 szoba
58 m²
VIII. kerület, Józsefváros
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

61.6 M Ft
1 szoba
80 m²