Seven Pearl

Eladó téglalakás
Budapest, VIII. kerület, 2. emelet

+ 6 kép 1/9
72 000 000 Ft72 M Ft 1 565 217 Ft/m2
2 szoba
46 m²
2. emelet
építés éve:2002

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Fűtés: Házközponti
Emelet: 2. emelet
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna, Szélessáv
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 907
Gelenge Ingatlan
Gelenge Ingatlan

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Budapest VIII. kerületében, a Kőris utca 23. szám alatt, a 2000-es évek elején épült, tégla szerkezetű, liftes társasházban kínálok megvételre egy 2023-ban felújított, első emeleti lakást.

A lakás praktikus elosztású: nappali + hálószoba, konyha, előszoba, fürdőszoba WC-vel, valamint egy kb. 4 m²-es erkély, amely csendes, nyugodt részre néz.

Az ingatlan világos, kellemes hangulatú, műanyag nyílászárókkal és klímával felszerelt.
A belmagasság 265 cm, a fűtés házközponti rendszerrel megoldott.

A lakás fenntartása kimondottan kedvező, a rezsi nagyon alacsony, mivel a felújítás során mindenhol energiatakarékos fogyasztók kerültek beszerelésre.

A közlekedés kiváló, a közelben több villamos- és buszjárat is elérhető, így a belváros és a város több pontja gyorsan megközelíthető.

A társasház rendezett, karbantartott és egységes lakóközösséggel rendelkezik, ami ritka előny a környéken.

A lakáshoz kötelezően megvásárolandó egy nyílt kocsibeálló, melynek ára 5 000 000 Ft.

Ideális választás lehet: első lakás vásárlóknak, fiatal pároknak, befektetőknek, a jó elhelyezkedés és könnyű kiadhatóság miatt.

Ha olyan belváros közeli lakást keres, amely mégis csendes, világos és erkélyes, ezt mindenképpen érdemes megnézni.

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 08. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
VIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1565 e Ft
1154 e Ft -36%
1617 e Ft 3%
Ennek az ára
VIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
72 M Ft m Ft
150.1 m Ft 52%
240.4 m Ft 70%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, VIII. kerület, 2. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

VIII. kerület, Józsefváros, 8. Népszínház u
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

79.8 M Ft
3 + 1 szoba
100 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

84.9 M Ft
2 szoba
66 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

67 M Ft
2 szoba
47 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

199 M Ft
20 szoba
859 m²
II. kerület
Eladó sorház

Budapest, II. kerület

209.79 M Ft
5 szoba
196 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

85.418 M Ft
2 szoba
58 m²
II. kerület, Szépilona, II. kerület, Máriaremete
Eladó ikerház

Budapest, II. kerület

319.9 M Ft
4 szoba
202 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

69.9 M Ft
3 szoba
84 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

113.9 M Ft
5 szoba
134 m²
VIII. kerület, Józsefváros, Nagy Fuvaros utca 27
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

129.8 M Ft
4 szoba
172 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

85 M Ft
2 szoba
77 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

94.9 M Ft
3 szoba
67 m²
VIII. kerület, Palotanegyed, Békési utca
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

38.8 M Ft
1 szoba
33 m²
VIII. kerület, Józsefváros, Budapest VIII., Corvin sétány
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

74.9 M Ft
1 szoba