Oasis Residence

Eladó téglalakás
Budapest, VIII. kerület, 3. emelet

+ 4 kép 1/7
73 500 000 Ft73.5 M Ft 1 166 667 Ft/m2
2 szoba
63 m²
3. emelet
építés éve:1960

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Elektromos
Emelet: 3. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Nagy Nóra
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Eladó lakás Budapest VIII. kerületében, a Szigony utcában – kiváló elhelyezkedéssel
Megvételre kínálunk egy jó adottságú, rendezett műszaki állapotú lakást a VIII. kerület közkedvelt, folyamatosan megújuló részén, a Szigony utcában.

A lakás 2016-ban teljes körű műszaki felújításon esett át, melynek során:

teljes vízvezeték-csere történt,

elektromos hálózat cseréje megtörtént,

az áramerősség 32 amperre bővült, így a modern konyhai gépek és elektromos berendezések gond nélkül használhatók,

éjszakai áram is rendelkezésre áll.

A lakás parkettája 9 éve lett felcsiszolva és lakkozva, jelenleg is jó állapotú.

A lakás bútorozatlanul eladó, de igény esetén megbeszélés szerint a bútorok maradhatnak.

Parkra néző elhelyezkedése világos, kellemes hangulatot biztosít, miközben a Semmelweis Klinikák mindössze 2 perc sétára található. A környék kiváló közlekedéssel rendelkezik, metró, villamos és buszok könnyen elérhetők, a belváros percek alatt megközelíthető.

Ideális választás saját részre vagy befektetésnek is, köszönhetően az egyetemek közelségének, a jó bérbeadhatóságnak és a környék folyamatos fejlődésének.

Kérem keressen bizalommal!

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 18. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
VIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1167 e Ft
1154 e Ft -1%
1690 e Ft 31%
Ennek az ára
VIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
73.5 M Ft m Ft
150.1 m Ft 51%
88.7 m Ft 17%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, VIII. kerület, 3. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

199 M Ft
20 szoba
859 m²
VIII. kerület, Józsefváros, Kálvária utca 16
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

79.9 M Ft
2 + 1 szoba
63 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Csata utca
Eladó garázs

Budapest, XIII. kerület

10 M Ft
15 m²
VIII. kerület, Józsefváros, Budapest VIII., Corvin sétány
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

74.9 M Ft
1 szoba
34 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

85.418 M Ft
2 szoba
58 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

79.6 M Ft
2 szoba
46 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

123.9 M Ft
3 szoba
98 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

89.9 M Ft
3 szoba
73 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

67 M Ft
2 szoba
47 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Városligeti fasor
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

185 M Ft
2 szoba
95 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

140.152 M Ft
3 szoba
87 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Tahi utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

59.6 M Ft
1 szoba
38 m²
XVI. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVI. kerület

239 M Ft
4 szoba
160 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

69.9 M Ft
3 szoba
84 m²
III. kerület