Avico Greentop

Eladó téglalakás
Budapest, VIII. kerület, 2. emelet

+ 5 kép 1/8
59 900 000 Ft59.9 M Ft 2 303 846 Ft/m2
1 + 1 szoba
26 m²
2. emelet
építés éve:1930

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Elektromos
Emelet: 2. emelet
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: D

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 353
Sasaran-Kereki Katalin
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

>

Eladó a VIII. kerület egyik legkedveltebb részén, a Rákóczi tér közelében egy polgári, lifttel felszerelt társasház 2. emeletén található, 26,5 nm alapterületű, prémium minőségben felújított lakás. A helyrajzi számon szereplő ingatlan ügyvédi megosztással és földhivatali iktatással három külön bejáratú lakásra lett osztva. A lakások külön mérőórákkal felszereltek, ami egyszerű és átlátható fenntartást biztosít.
Az ingatlan teljes körűen felújított, modern kialakítású terekkel rendelkezik, design bútorokkal berendezve. A bejáraton túl egy 3,8 nm-es, közös használatú előtérből nyílik a lakás. A nagy ablakoknak és a keleti tájolásnak köszönhetően rendkívül világos. A gépesített konyha a mindennapi használatot maximálisan kiszolgálja, a fűtésről és hűtésről korszerű hűtő-fűtő klíma gondoskodik. A vadonatúj ajtók, valamint a hő- és hangszigetelt, nyílászárók nyugodt, komfortos lakókörnyezetet és napfényes belsőt teremtenek a belvárosi elhelyezkedés ellenére is. A kisebbik szobában a fürdőszoba felett egy hálóként funkcionáló, 170 cm magas, 7 nm-es gyönyörű galéria került kialakításra.

A közös költség 21.000 Ft/hó, melynek a felújítási alap is része.
A parkolás az utcán, fizetős övezetben megoldott.

A beépített bútorok a vételár részét képezik, a többi bútor és díszlet megegyezés szerint átvehető. A lakás PER- ÉS TEHERMENTES, csak készpénzre megvásárolható. 2026 februárjától birtokba vehető, legyen szó saját célú használatról vagy azonnali kiadásról.

Ideális választás EGYEDÜLÁLLÓKNAK, PÁROKNAK VAGY BEFEKTETŐKNEK kiváló elhelyezkedése és könnyű kiadhatósága miatt.
Referenciaszám: M319224

59900000 Ft

Referencia szám: M319224

Hirdetés feltöltve: 2026. 01. 22. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
VIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
2304 e Ft
1449 e Ft -59%
1617 e Ft -42%
Ennek az ára
VIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
59.9 M Ft m Ft
73.4 m Ft 18%
240.4 m Ft 75%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, VIII. kerület, 2. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

111 M Ft
4 szoba
80 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

45 M Ft
1 szoba
52 m²
III. kerület, Békásmegyer, Metrodom Young
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

95 M Ft
1 + 2 szoba
38 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

88.504 M Ft
2 szoba
55 m²
VIII. kerület, Józsefváros, Kálvária utca 16
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

67 M Ft
1 + 1 szoba
47 m²
X. kerület
Eladó panellakás

Budapest, X. kerület

84.9 M Ft
3 szoba
71 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

89.9 M Ft
3 szoba
73 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

144 M Ft
4 szoba
101 m²
XIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIII. kerület

50 M Ft
2 szoba
51 m²
VIII. kerület, Józsefváros, Kálvária utca 16
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

79.9 M Ft
2 + 1 szoba
63 m²
VIII. kerület, Palotanegyed, Békési utca
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

44.7 M Ft
2 szoba
42 m²
IV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

50 M Ft
2 + 2 szoba
71 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

114 M Ft
3 szoba
60 m²
VIII. kerület, Józsefváros
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

61.6 M Ft
1 szoba
80 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület