BAM Living

Eladó téglalakás
Budapest, VIII. kerület, 7. emelet

+ 1 kép 1/4
82 500 000 Ft82.5 M Ft 1 527 778 Ft/m2
3 szoba
54 m²
7. emelet
építés éve:2019

Részletes adatok

Fűtés: Házközponti egyedi méréssel
Emelet: 7. emelet
Komfort: Összkomfortos
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 439
Szilveszter Noémi
Szigetszentmiklós OTP Ip

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

VIII. kerület fejlődő részén ÚJ ÉPÍTÉSŰ LAKÁSOK eladók!

Parkosított belső kert, játszótér, biztonsági kamera rendszer, kerékpár és babakocsi tároló, lift, garázs, tároló, extrém hőszigetelés, alacsony fenntartási és közös költség... Mindez egy épületen belül, a Baross utcától 2 percre.
A lakások AMERIKAI KONYHÁS NAPPALIVAL és TERASSZAL/ERKÉLLYEL rendelkezik.

Teremgarázs beálló hely és tároló vásárolható, fűtése házközponti egyedi méréssel.

Tömegközlekedés és infrastruktúra nagyon jó, M3-as metró, 9-es busz, 83-as trolibusz.
- 10 percen belül megannyi irodaház, egyetem található.
- Családoknak fontos: óvoda, iskola gyalogosan könnyen elérhető távolságban van. A lakások fiatal családoknak, vagy
egyetemistáknak igazi otthont adnak. Irodaházak, egyetemek közelsége miatt befektetésnek is kiváló választás.

Várható átadás: 2025 Q4.

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Hirdetés feltöltve: 2025. 11. 16. Utoljára módosítva: 2026. 05. 19.

3 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
VIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1528 e Ft
1377 e Ft -11%
1694 e Ft 10%
Ennek az ára
VIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
82.5 M Ft m Ft
98.1 m Ft 16%
132.3 m Ft 38%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, VIII. kerület, 7. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

VIII. kerület, Józsefváros, Kálvária utca 16
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

109.9 M Ft
4 szoba
79 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

144 M Ft
4 szoba
101 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

88.504 M Ft
2 szoba
55 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

85.418 M Ft
2 szoba
58 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

141.464 M Ft
3 szoba
89 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

199 M Ft
20 szoba
859 m²
IX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

106.9 M Ft
2 szoba
54 m²
III. kerület, Mocsárosdűlő, III. kerület - HARSÁNYLEJTŐ
Eladó ikerház

Budapest, III. kerület

545 M Ft
5 szoba
263 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

72 M Ft
1 szoba
33 m²
IV. kerület, Újpest, Rév utca 1
Eladó telek

Budapest, IV. kerület

1.651 M Ft
4324 m²
0 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

105.272 M Ft
3 szoba
69 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

178 M Ft
4 szoba
93 m²
VIII. kerület, Palotanegyed, Szentkirályi utca
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

89.9 M Ft
3 szoba
73 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

199 M Ft
1 szoba
859 m²
VIII. kerület, Józsefváros, Kálvária utca 16
Eladó téglalakás