Oasis Residence

Eladó téglalakás
Budapest, VIII. kerület, 2. emelet

+ 11 kép 1/14
159 000 000 Ft159 M Ft 1 012 739 Ft/m2
4 + 1 szoba
157 m²
2. emelet
építés éve:1930

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Fűtés: Gázkazán
Emelet: 2. emelet
Komfort: Duplakomfortos
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: E

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 912
Dr. Molnár Dávid
Otp Ingatlanpont Falk Miksa

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

---A virtuális séta az ingatlanról megtekinthető a képeken található QR-kód beolvasásával vagy a 3D-re kattintva.---Budapest 8. kerületében a Népszínház utca elején a 2-es és 4-es metrótól, a Blaha Lujza tértől és a József körúttól (4-6-os villamos vonala) egyaránt 5 perc sétányira kínálok eladásra egy 2. emeleti, 157 nm-es, DUPLAKOMFORTOS lakást egy jó állapotú, liftes társasházban. 3 parkolóhely tartozik az ingatlanhoz. Jelenlegi elosztása: nappali +7 külön nyíló hálószoba +2 fürdőszoba + konyha. Akinek kevesebb, de nagyobb szobákra van szüksége, ezt könnyen orvosolni tudja a gipszkartonfalak kibontásával. 10 éve a villany- és gázvezetékek ki lett cserélve a lakásban. Befektetésnek, szobáztatásra, irodának és nagy családoknak is tökéletes választás. Hívjon, ha felkeltette az ingatlan az érdeklődését!

159000000 Ft

Referencia szám: M311785-ZE

Hirdetés feltöltve: 2025. 11. 12. Utoljára módosítva: 2026. 05. 23.

5 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
VIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1013 e Ft
1120 e Ft 10%
1598 e Ft 37%
Ennek az ára
VIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
159 M Ft m Ft
146 m Ft -9%
241.7 m Ft 34%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, VIII. kerület, 2. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

111 M Ft
4 szoba
80 m²
XII. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, XII. kerület

139 M Ft
4 szoba
95 m²
VIII. kerület, Palotanegyed, Békési utca
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

44.7 M Ft
2 szoba
42 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

85.418 M Ft
2 szoba
58 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

88.4 M Ft
2 szoba
51 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

127 M Ft
2 szoba
62 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

88.504 M Ft
2 szoba
55 m²
VIII. kerület, Józsefváros, Kálvária utca 16
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

79.9 M Ft
2 + 1 szoba
63 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

199 M Ft
1 szoba
859 m²
XXIII. kerület, Soroksár-újtelep
Eladó telek