City Pearl

Eladó téglalakás
Budapest, VIII. kerület, 6. emelet

+ 8 kép 1/11
240 000 000 Ft240 M Ft 1 578 947 Ft/m2
4 szoba
152 m²
6. emelet
építés éve:2025

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: 6. emelet
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: A

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Drevnó Béla
Duna House Kispest

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Prémium minőségű, újépítésű lakások a Corvin negyed szélén, a Kálvária térnél!

A belváros szívében, a Corvin negyed szélén, a mára nagyrészt megújult városnegyedben kínálunk magas műszaki színvonalú lakásokat a belvárosi pezsgés szerelmeseinek. A lakásokat egyaránt ajánljuk befektetőknek, fiataloknak és családosoknak is!

Kínálunk otthonokat garzonoktól a 4 szobás lakásokig, így mindenki megtalálhatja a számára kedvező lakásméretet.

A 8. kerület társasházaihoz viszonyítva ez a ház kimagasló műszaki tartalommal és beépített technológiákkal épült meg: magas színvonalú, modern hőszivattyús fűtés- és hűtésrendszer, valamint igényes gépészet, minden, a mai elvárásoknak megfelelően, extra hőszigeteléssel, három rétegű üvegezésű nyílászárókkal, led lámpákkal.

A lakóparkban 40 db, modern stílusú, változatos alaprajzú lakás került megépítésre, amiket letisztult design jellemez.

Központi elhelyezkedése, kiváló közlekedési lehetősége (pár perc sétával két metróvonal, valamint a 4-6 villamos is elérhető, a háztól néhány méterre van a 9-es és 909-es busz, valamint a 83-as troli megállója) és az egyetemek közelsége miatt könnyen, jó áron bérbeadhatók a lakások. A ház közvetlen környezetében óvodák és iskolák, üzletek, éttermek és kávézók is megtalálhatók.
Az épület tervezői a modern, letisztult, de időtálló design mellett-, az átgondolt, élhető alaprajzi kialakításra is nagy hangsúlyt fektettek.

Az épület jelenleg 99%-os készültségen áll, az átadás augusztus vége szeptember elejére várható, már csak az EON jóváhagyására vár a projekt, ami nem a készültségtől függ, hanem az átfutási időtől.

További részletekért keressen bizalommal minket!
A Duna House teljes kínálatával kapcsolatban forduljanak hozzám bizalommal!

Bankfüggetlen pénzügyi szakembereink tanácsadással, ügyintézéssel tudják segíteni Önöket álmaik, céljaik megvalósításában!

Vegye igénybe díjmentes konzultációinkat!

https://www.facebook.com/otthonkonnyeden

Referencia szám: PR089730/LK/24267

Hirdetés feltöltve: 2025. 08. 22. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

4 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
VIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1579 e Ft
1343 e Ft -18%
1757 e Ft 10%
Ennek az ára
VIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
240 M Ft m Ft
118.1 m Ft -103%
183.6 m Ft -31%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, VIII. kerület, 6. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

89.9 M Ft
3 szoba
73 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

123.9 M Ft
3 szoba
98 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Béke tér
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

88 M Ft
2 szoba
43 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

89.9 M Ft
4 szoba
70 m²
XX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület

41.9 M Ft
2 szoba
53 m²
VIII. kerület, Józsefváros, Kálvária utca 16
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

109.9 M Ft
4 szoba
79 m²
VIII. kerület, Józsefváros, Budapest VIII., Corvin sétány
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

74.9 M Ft
1 szoba
34 m²
VIII. kerület, Józsefváros, Kálvária utca 16
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

79.9 M Ft
2 + 1 szoba
63 m²
VIII. kerület, Józsefváros, 8. Népszínház u
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

79.8 M Ft
3 + 1 szoba
100 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

111 M Ft
4 szoba
80 m²
II. kerület, Szépilona, II. kerület, Máriaremete
Eladó ikerház

Budapest, II. kerület

319.9 M Ft
4 szoba
202 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

199 M Ft
1 szoba
859 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

199 M Ft
20 szoba
859 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület