Astora Art House

Eladó téglalakás
Budapest, VIII. kerület, földszint

+ 5 kép 1/8
67 000 000 Ft67 M Ft 1 488 889 Ft/m2
1 szoba
45 m²
földszint
építés éve:1940

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Fűtés: Gázkonvektor
Emelet: földszint
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: D

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 243
Török Tímea
Otp Ingatlanpont Falk Miksa

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

!!! Eladó lakás a Palotanegyedben!!!

A Palotanegyed egyik csendes, nyugodt utcájában kínálunk eladásra egy 45 nm-es, 1 szobás, két galériával kialakított földszinti lakást, közel a József körúthoz.

A lakás korábban részleges felújításon esett át, jelenleg átlagos állapotú, a belmagasságának köszönhetően pedig tágas.

A társasház rendezett, karbantartott. Rendszeres vannak fejlesztések. A lakóközösség kulturált, összetartó.

A környék infrastruktúrája kiváló: a 4-6-os villamos, illetve több más közlekedési eszköz is néhány perc sétával elérhető.

Akár saját részre, akár kiadásra keres lakást a belváros közelében, ez egy jó választás!

Amennyiben felkeltettem az érdeklődését, kérem, keressen bátran a megadott elérhetőségeken, a hét minden napján!

67000000 Ft

Referencia szám: M305068

Hirdetés feltöltve: 2025. 07. 08. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

1 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
VIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1489 e Ft
1573 e Ft 5%
1723 e Ft 14%
Ennek az ára
VIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
67 M Ft m Ft
50.5 m Ft -33%
59.3 m Ft -13%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, VIII. kerület, földszint

Eladó ingatlanok a környékről

VIII. kerület, Palotanegyed, Békési utca
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

38.8 M Ft
1 szoba
33 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Városligeti fasor
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

185 M Ft
2 szoba
95 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

141.464 M Ft
3 szoba
89 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

144 M Ft
4 szoba
101 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Városligeti fasor
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

308 M Ft
3 szoba
190 m²
VIII. kerület, Józsefváros, 8. Népszínház u
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

79.8 M Ft
3 + 1 szoba
100 m²
VIII. kerület, Józsefváros, Kálvária utca 16
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

79.9 M Ft
2 + 1 szoba
63 m²
VIII. kerület, Palotanegyed, Békési utca
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

44.7 M Ft
2 szoba