Aerogate Homes

Eladó téglalakás
Budapest, VIII. kerület, 1. emelet

+ 16 kép 1/19
124 900 000 Ft124.9 M Ft 1 156 481 Ft/m2
3 szoba
108 m²
1. emelet

Részletes adatok

Fűtés: Elektromos
Emelet: 1. emelet
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 325
Vargha Márk
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Két külön lakás, egy stílusos otthon – különleges, 108 m²-es ingatlan a VIII. kerületben, a Baross utcában

Ha olyan nagypolgári otthont keresel, amely nemcsak tágas és ízlésesen felújított, hanem két külön bejáratú lakóegységet is kínál, akkor mindenképp érdemes megnézned ezt a Baross utcai lakást.
Akár saját használatra, akár befektetésként gondolkodsz, ez az ingatlan ritka kombinációt kínál: hangulat, minőség és rugalmasság egyben.

Különleges elrendezés – két lakrész egy ingatlanon belül

* 108 nm-es, első emeleti nagypolgári lakás, klasszikus belmagassággal és modern kialakítással.

* A lakás két külön bejárattal rendelkezik a függőfolyosóról, így két teljesen önálló lakótér jött létre.

* Az egyik egy 20 nm-es mini garzon, külön fürdővel, konyhával, 12 nm-es állógalériával – ideális kiadásra, vendéglakásnak, vagy ha a nagyobb gyerek külön életteret szeretne.

* A két lakrész külön mérőórákkal rendelkezik.

Elegáns, magas minőségű fő lakótér

* A fő lakrész egy tágas, modern és ízlésesen kialakított nagypolgári otthon:

* Hatalmas, tágas nappali,

* Stílusos hálószoba,

* Modern, külön WC és design fürdő olasz burkolatokkal,

* Kamra és rengeteg praktikus tároló.

* A konyha különösen figyelemre méltó: szigetszerű pult, olasz design bútorok, rengeteg tároló, jól szervezett munkatér.

* A burkolatok, színek és anyaghasználat karakteres, nem sablonos, a fürdőszobai festék például a prémium minőségű Benjamin Moore termékcsaládból való – minden részletre odafigyeltek.

Felújított, azonnal beköltözhető

* A lakás a 2020-as években teljes felújításon esett át, beleértve a gépészetet is.

* A társasház is karbantartott, rendezett állapotban van – klasszikus épület, jó közösséggel.

Kiváló lokáció, folyamatos fejlesztések, jól kihasználható adottságok

* A Baross utca jól megközelíthető része, közel a belvároshoz

* Akár két generáció számára, akár lakás + iroda, kiadás + saját használat céljára is tökéletes.

* Ez az ingatlan nemcsak otthon, hanem stratégiai döntés is – hosszú távú érték.

Hívj és nézd meg személyesen!

Hirdetés feltöltve: 2025. 06. 26. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

3 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
VIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1156 e Ft
1390 e Ft 17%
1706 e Ft 32%
Ennek az ára
VIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
124.9 M Ft m Ft
98.8 m Ft -26%
131.3 m Ft 5%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, VIII. kerület, 1. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

111 M Ft
4 szoba
80 m²
VIII. kerület, Palotanegyed, Békési utca
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

38.8 M Ft
1 szoba
33 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

144 M Ft
4 szoba
101 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

81 M Ft
2 szoba
46 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

98 M Ft
6 szoba
150 m²
VIII. kerület, Józsefváros, Kálvária utca 16
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

109.9 M Ft
4 szoba
79 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

141.464 M Ft
3 szoba
89 m²
VIII. kerület, Józsefváros, Kálvária utca 16
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

79.9 M Ft
2 + 1 szoba
63 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

123.9 M Ft
3 szoba
98 m²
X. kerület
Eladó panellakás

Budapest, X. kerület

73.9 M Ft
3 szoba
68 m²
VIII. kerület, Józsefváros
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

61.6 M Ft
1 szoba
80 m²
XIX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIX. kerület

33.9 M Ft
1 szoba
25 m²
VIII. kerület, Józsefváros, Baross utca
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

199 M Ft
859 m²
VIII. kerület, Józsefváros, Kálvária utca 16
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

67 M Ft
1 + 1 szoba
47 m²
VIII. kerület, Józsefváros, 8. Népszínház u
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

79.8 M Ft
3 + 1 szoba