BAM Living

Eladó téglalakás
Budapest, VII. kerület, 2. emelet

+ 2 kép 1/5
42 900 000 Ft42.9 M Ft 2 523 529 Ft/m2
1 szoba
17 m²
2. emelet
építés éve:1920

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Elektromos
Emelet: 2. emelet
Komfort: Összkomfortos
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 180
Devecseri Noémi
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

(for English scroll down)

Budapest szívében, a Dohány utcai Zsinagóga közvetlen szomszédságában kínálunk megvételre egy igazán különleges, 18 nm-es + galériás, gyönyörűen felújított kis lakást.

A lakás minden részlete átgondolt: a praktikus kialakításnak és a kényelmes galériának köszönhetően a tér meglepően tágas érzetet nyújt. A galéria ideális hálórésznek, így a nappali élettér teljes egészében kihasználható marad. A modern felújítás során minőségi burkolatok, letisztult design és helytakarékos megoldások kerültek beépítésre – itt valóban minden centiméter a kényelmet szolgálja.

Az ingatlan elhelyezkedése egyszerűen páratlan: a 7. kerület pezsgő belvárosi hangulata, hangulatos kávézók, éttermek, üzletek és kulturális lehetőségek mind néhány lépésre találhatók. A közlekedés kiváló – metró, villamos, busz a közelben, így a város bármely pontja gyorsan és könnyedén elérhető.

Ez a lakás tökéletes választás első otthonnak, belvárosi bázisnak vagy akár befektetésnek is.

Ha egy stílusos, azonnal költözhető, igazi belvárosi ékszerdobozt keresel, amely egyszerre otthonos és értékálló, ne keress tovább – ez a lakás rád vár!

Irányár: 42.900.000 Ft
(Az alaprajzon a 2. számú lakás.)

ID392830

In the heart of Budapest, right next to the Dohány Street Synagogue, we are offering a truly unique, beautifully renovated 18 m² apartment with a gallery for sale.

Every detail of the apartment has been carefully thought out: thanks to its practical layout and comfortable gallery, the space feels surprisingly spacious. The gallery is ideal as a sleeping area, leaving the living room completely free for other uses. The modern renovation features high-quality finishes, clean design and space-saving solutions – every centimeter here is designed for comfort.

The location of the property is simply unparalleled: the bustling downtown atmosphere of the 7th district, cozy cafes, restaurants, shops, and cultural opportunities are all just a few steps away. Transportation is excellent – metro, tram, and bus are nearby, so any point in the city can be reached quickly and easily.

This apartment is the perfect choice for a first home, a downtown base, or even an investment.

If you are looking for a stylish, ready-to-move-in, true downtown gem that is both cozy and valuable, look no further – this apartment is waiting for you!

Asking price: 42,900,000 HUF
(Apartment no. 2 on the floor plan.)

ID392830 ...TOVÁBBI, TÖBBEZRES INGATLAN KÍNÁLAT: www.gdn-ingatlan.hu - GDN azonosító: 395925

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 13.

1 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
VII. kerület m² ár
Budapest m² ár
2524 e Ft
1762 e Ft -43%
1723 e Ft -46%
Ennek az ára
VII. kerület átlagár
Budapest átlagár
42.9 M Ft m Ft
55.6 m Ft 23%
59.3 m Ft 28%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, VII. kerület, 2. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

74.9 M Ft
2 szoba
58 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

99.99 M Ft
4 szoba
67 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

124 M Ft
3 szoba
69 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

125 M Ft
4 szoba
118 m²
XVI. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVI. kerület

690 M Ft
10 szoba
964 m²
VII. kerület, Belső Erzsébetváros, Klauzál tér
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

85 M Ft
2 szoba
77 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

59.9 M Ft
1 szoba
40 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

18 M Ft
1 szoba
17 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

139 M Ft
3 szoba
86 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

170 M Ft
6 szoba
104 m²
X. kerület
Eladó családi ház

Budapest, X. kerület

134.9 M Ft
4 szoba
122 m²
VIII. kerület, Józsefváros, Baross utca
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

39.9 M Ft
1 szoba
31 m²
VII. kerület, Dohány-Kazinczy sarok
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

95.5 M Ft
2 szoba
68 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

69.9 M Ft
2 szoba
52 m²
IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

186.5 M Ft
4 szoba
86 m²
XVII. kerület
Eladó sorház