Eladó téglalakás
Budapest, VII. kerület, 1. emelet
Részletes adatok
Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés
Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Eladó téglalakás leírása
Felújított, másfél szobás lakás eladó a Keleti pályaudvar közelébenEladó egy 45 m²-es, első emeleti, frissen felújított lakást a VII. kerületben, a Nefelejcs utcában, néhány perc sétára a Keleti pályaudvartól. A lakás jelenleg a felújítás utolsó szakaszában van, a képeken látható állapotban kerül átadásra, rövid időn belül költözhető.A lakás jellemzői:45 m² alapterületkét szobaelső emeleti elhelyezkedés, rendkívül napfényes DK tájolású, utcai nézetű3,6 méteres belmagasság, amely lehetőséget ad galéria kialakítására isAz ingatlan megfelel az Otthon Start program feltételeinek!Az elektromos hálózat felülvizsgálata megtörtént, a rendszer rézvezetékekkel kiépített, és FI-relével is ellátott, amely a biztonságos működést biztosítja.A fűtést egy 5 kW-os gázkonvektor biztosítja, amelyet egy radiátoros rásegítő fűtés egészít ki. Ez egy gázbojlerrel működő rendszer, amely a konyha, a fürdőszoba és a kisebb szoba hőellátását segíti. A használati meleg vizet egy 100 literes villanybojler biztosítja.A konyha, a fürdőszoba és a közlekedő új hidegburkolatot kapott.A lakás elhelyezkedése kiváló: a Keleti pályaudvar, valamint a 2-es és 4-es metró néhány perc sétával elérhető, emellett több busz- és trolijárat is közlekedik a közelben. A belváros és az egyetemek gyorsan és könnyen megközelíthetők.Befektetésnek, kiadásra, vagy első lakást vásárlóknak is kiváló!Hívjon mielőbb és nézze meg az ingatlant!
Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 18. Utoljára módosítva: 2026. 03. 18.
2 szobás téglalakások ára Budapesten
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Az ingatlan elhelyezkedése
Cím: Budapest, VII. kerület, 1. emelet