Astora Olive Club House

Eladó téglalakás
Budapest, XIII. kerület, félemelet

+ 6 kép 1/9
69 900 000 Ft69.9 M Ft 2 055 882 Ft/m2
1 szoba
34 m²
félemelet
építés éve:1950

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Fűtés: Elektromos
Emelet: félemelet
Közmű: Víz, Villany, Csatorna, Szélessáv
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 907
Gelenge Ingatlan
Gelenge Ingatlan

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Budapest XIII. kerületének kedvelt részén, a Balzac utcában kínálok eladásra egy 34 m²-es, teljesen felújított, galériás lakást, amely kiváló választás első lakásnak vagy befektetésnek.

A lakás egy jó állapotú, rendezett társasházban található, amely stabil anyagi háttérrel rendelkezik.

Lakás jellemzői:
Alapterület: 34 m² + 7,5 m² galéria.
1 szoba + galéria (kényelmes alvórész kialakítással).
Külön fürdő és WC.
Gépesített konyha.
Belmagasság: 360 cm – ideális galériázáshoz.
Villany: 1 fázis, 32 Amper.

Műszaki tartalom:
Fűtés: elektromos panelek.
Hűtés-fűtés: inverteres klíma.
Teljes körű felújítás – azonnal költözhető állapot.

Miért jó választás?
Azonnal kiadható – ideális befektetés.
Alacsony fenntartási költségek.
Praktikus elrendezés.
Kiváló lokáció, könnyű bérbeadhatóság.

Ez a lakás tökéletes lehet annak, aki egy könnyen kiadható, modern kis lakást keres Budapest egyik legnépszerűbb kerületében.

Hívj bizalommal, és nézd meg személyesen!

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 18. Utoljára módosítva: 2026. 05. 13.

1 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
2056 e Ft
1877 e Ft -10%
1723 e Ft -19%
Ennek az ára
XIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
69.9 M Ft m Ft
65.5 m Ft -7%
59.3 m Ft -18%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XIII. kerület, félemelet

Eladó ingatlanok a környékről

III. kerület
Eladó családi ház

Budapest, III. kerület

375 M Ft
3 szoba
165 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Dévai utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

107.263 M Ft
3 szoba
68 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

259.35 M Ft
4 szoba
163 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

81 M Ft
2 szoba
46 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

84.975 M Ft
2 szoba
50 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

179.9 M Ft
4 + 1 szoba
155 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Tahi utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

59.6 M Ft
1 szoba
38 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Népfürdő utca 47
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

82.06 M Ft
2 szoba
43 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Lomb utca 13
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

142.5 M Ft
3 szoba
76 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Dévai utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

114.012 M Ft
3 szoba
52 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

139.935 M Ft
2 szoba
67 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

105.755 M Ft
2 szoba
74 m²
VII. kerület, Belső Erzsébetváros, Kis Diófa utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

108.5 M Ft
2 szoba
85 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Dévai utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

64.036 M Ft
1 szoba
33 m²
XIII. kerület, Újlipótváros, Szent István körút