Aerogate Homes

Eladó téglalakás
Budapest, VII. kerület, 1. emelet

+ 12 kép 1/15
74 900 000 Ft74.9 M Ft 1 872 500 Ft/m2
2 szoba
40 m²
1. emelet
építés éve:1900

Részletes adatok

Fűtés: Elektromos
Emelet: 1. emelet
Közmű: Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Salánki Teodóra
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Ritka lehetőség Budapest szívében – felújított polgári lakás a Klauzál téren

Eladó Budapest VII. kerületében, Belső-Erzsébetváros egyik legkedveltebb részén, a Klauzál téren egy 40 m²-es (tulajdoni lapon 36 m²), teljes körűen és igényesen felújított, dél-nyugati tájolású, világos polgári lakás.

Az ingatlan egy kulturált, szépen karbantartott társasház első emeletén található, önálló helyrajzi számmal rendelkezik, azonnal birtokba vehető.

A lakás amerikai konyhás nappalival, külön hálószobával és fürdőszobával rendelkezik. Az elrendezés praktikus, élhető tereket biztosít. A felújítás során minden burkolat cserélve lett, a víz- és villanyvezetékek megújultak, az aljzat födémig visszabontásra került és új betonréteget kapott. A modern, fiatalos esztétikai kialakítás időtálló, mégis karakteres hangulatot teremt.

A lakás egész délelőtt természetes fényben fürdik a dél-nyugati tájolásnak köszönhetően. A fűtésről hűtő-fűtő klíma és energiatakarékos elektromos fűtőpanel gondoskodik. A közös költség 16.200 Ft, amely korlátlan vízfogyasztást tartalmaz.

A konyha modern, minőségi gépekkel felszerelt – ide valóban csak költözni kell.

A társasház rendezett, megtakarítással rendelkezik, a tető nemrég felújításra került. Az udvar növényesítése önkormányzati pályázat keretében valósult meg, ami tovább emeli az épület színvonalát.

Elhelyezkedése kiemelkedő: a Klauzál tér éttermei, kávézói közvetlen közelben találhatók, miközben a lakás nyugodt környezetet biztosít. A Blaha Lujza tér és az Erzsébet körút pár perc sétára elérhető, így a város bármely pontja gyorsan megközelíthető.

Ideális választás első lakásnak, fiatal párnak vagy értékálló befektetésnek. Frekventált elhelyezkedése miatt könnyen és gyorsan kiadható.

Az ingatlan önálló helyrajzi számmal rendelkezik, azonnal birtokba vehető.
Igény esetén videót is tudok küldeni.

Egyedi igényekre szabott lakáshitelekkel állunk rendelkezésére.
Bankfüggetlen Hitelcentrumunk az országban elérhető összes bank és hitelintézet ajánlatát versenyezteti az Ön számára díjmentesen.
Munkatársaink nagy szakmai tapasztalattal, teljes körű CSOK PLUSZ és OTTHON START PROGRAM ügyintézéssel várják Önt előre egyeztetett időpontban akár a normál munkaidő után is.

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 05. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
VII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1873 e Ft
1591 e Ft -18%
1690 e Ft -11%
Ennek az ára
VII. kerület átlagár
Budapest átlagár
74.9 M Ft m Ft
81.3 m Ft 8%
88.7 m Ft 16%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, VII. kerület, 1. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

85 M Ft
2 szoba
77 m²
VII. kerület, Belső Erzsébetváros, Klauzál tér
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

85 M Ft
2 szoba
77 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

61.5 M Ft
1 + 1 szoba
46 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

84.9 M Ft
2 szoba
66 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

83 M Ft
2 szoba
44 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Dohány utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

135 M Ft
3 szoba
86 m²
VII. kerület, Dohány-Kazinczy sarok
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

95.5 M Ft
2 szoba
68 m²
XIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIII. kerület

83 M Ft
3 szoba
68 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

82.9 M Ft
3 szoba
110 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

79.9 M Ft
3 szoba
72 m²
VII. kerület, Zsinagógával szemben
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

89 M Ft
2 szoba
62 m²
XX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület

41.9 M Ft
2 szoba
53 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

85 M Ft
2 szoba
77 m²
II. kerület
Eladó sorház

Budapest, II. kerület

209.79 M Ft
5 szoba
196 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

79.9 M Ft
2 szoba
59 m²
VII. kerület, Belső Erzsébetváros, Dob utca