Aerogate Homes

Eladó téglalakás
Budapest, VII. kerület, 3. emelet

+ 3 kép 1/6
84 300 000 Ft84.3 M Ft 1 756 250 Ft/m2
2 szoba
48 m²
3. emelet
építés éve:1980

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Elektromos
Emelet: 3. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 231
Gábris Hanga
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Eladó egy teljesen felújított, téglaépítésű lakás Budapest szívében, a Dohány utcában.
A 48 m²-es ingatlan a harmadik emeleten helyezkedik el, lift nélküli épületben.
A lakásban két külön nyíló szoba található, ideális választás lehet fiatal pároknak vagy kisebb családoknak.
Az elektromos fűtési rendszer modern és gazdaságos megoldást biztosít a hidegebb napokon.
Belvárosi elhelyezkedése révén a környék kiváló infrastruktúrával rendelkezik: közelben üzletek, éttermek és tömegközlekedési lehetőségek.
Az utcai nézet nyitott, élvezheti a belvárosi élet nyüzsgését a saját otthonából. ...TOVÁBBI, TÖBBEZRES INGATLAN KÍNÁLAT: www.gdn-ingatlan.hu - GDN azonosító: 391847

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 05. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
VII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1756 e Ft
1591 e Ft -10%
1690 e Ft -4%
Ennek az ára
VII. kerület átlagár
Budapest átlagár
84.3 M Ft m Ft
81.3 m Ft -4%
88.7 m Ft 5%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, VII. kerület, 3. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

105 M Ft
2 szoba
42 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

124 M Ft
3 szoba
69 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

98 M Ft
6 szoba
150 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

79.6 M Ft
2 szoba
46 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Dohány utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

135 M Ft
3 szoba
86 m²
VII. kerület, Zsinagógával szemben
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

89 M Ft
2 szoba
62 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

117.3 M Ft
4 szoba
138 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Városligeti fasor
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

185 M Ft
2 szoba
95 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Városligeti fasor
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

308 M Ft
3 szoba
190 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

85 M Ft
2 szoba
77 m²
XIX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIX. kerület

33.9 M Ft
1 szoba
25 m²
VII. kerület, Belső Erzsébetváros, Madách Imre út
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

124.9 M Ft
3 szoba
74 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

105 M Ft
2 szoba
42 m²
XVI. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVI. kerület

239 M Ft
4 szoba
160 m²
VII. kerület, Dohány-Kazinczy sarok
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

95.5 M Ft
2 szoba
68 m²
XIX. kerület
Eladó családi ház