Astora Art House

Eladó téglalakás
Budapest, VII. kerület, földszint

1/1
62 900 000 Ft62.9 M Ft 1 283 673 Ft/m2
2 szoba
49 m²
földszint

Részletes adatok

Fűtés: Gázkonvektor
Emelet: földszint
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 978
Király és Társa Ingatlaniroda
Király és Társa Ingatlaniroda

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Budapest VII. kerületben Peterdy utcában 49 nm két szoba + galériás földszinti lakás eladó !
Irányár: 62,9 M Ft
Király Szabolcs
+36209786515
Kiváló lokáció pár perc sétára a Városligettől és az Andrássy úttól!
Az ingatlan földszinti 49 nm, alaprajzi elrendezésében előszobából nyíló nappali és szoba, konyha és fürdőszoba elrendezésű. Nagy belmagasságú, de az ingatlan nagy része galériázott !
Fűtése gáz konvektor, hűtése klímás, a melegvizet villanybojler szolgáltatja.
Befektetésnek vagy saját célra is ajánlott !
Bővebb információért és személyes megtekintésért várom megtisztelő hívását !

Hirdetés feltöltve: 2026. 01. 19. Utoljára módosítva: 2026. 05. 11.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
VII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1284 e Ft
1591 e Ft 19%
1690 e Ft 24%
Ennek az ára
VII. kerület átlagár
Budapest átlagár
62.9 M Ft m Ft
81.3 m Ft 23%
88.7 m Ft 29%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, VII. kerület, földszint

Eladó ingatlanok a környékről

VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

45 M Ft
1 + 1 szoba
40 m²
IX. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IX. kerület

74 M Ft
2 + 1 szoba
67 m²
III. kerület
Eladó ikerház

Budapest, III. kerület

199.9 M Ft
4 szoba
145 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

185 M Ft
3 szoba
128 m²
X. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

53 M Ft
2 szoba