River Life

Eladó téglalakás
Budapest, VII. kerület, 3. emelet

+ 12 kép 1/15
152 000 000 Ft152 M Ft 1 407 407 Ft/m2
3 szoba
108 m²
3. emelet
építés éve:1894

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Fűtés: Gázkazán
Emelet: 3. emelet
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 425
Duna House - Érd, Riminyáki út
Duna House - Érd, Riminyáki út

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

NAPOS, DÉLRE TÁJOLT lakás, 4 színvonalas szálloda tőszomszédságában, jó parkolási lehetőséggel,
LIFTTEL rendelkező TÁRSASHÁZ LEGFELSŐ SZINTJÉN,
JÓ ELRENDEZÉSŰ, tágas, nagy légterű, CSENDES lakás,
amelyben 3 SZOBA mellé 2 FÜRDŐSZOBA társul.
TELJESEN FELÚJÍTVA, korszerű, hő és hangszigetelő technikával,
kémények is felújítva és bélelve, a nappaliban acélbéléses, nyílt égésterű kandalló,
GÁZFŰTÉS, RADIÁTORRAL és a hidegburkolatok alatt PADLÓFŰTÉSSEL kombinálva,
alternatív fűtésként KLÍMÁVAL is rendelkezik,
KÖZPONTI PORSZÍVÓ rendszer kiépítve.

Jöjjön, nézze meg és tegyen ajánlatot!

Hirdetés feltöltve: 2025. 10. 09. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

3 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
VII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1407 e Ft
1504 e Ft 6%
1694 e Ft 17%
Ennek az ára
VII. kerület átlagár
Budapest átlagár
152 M Ft m Ft
115.5 m Ft -32%
132.3 m Ft -15%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, VII. kerület, 3. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XII. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, XII. kerület

139 M Ft
4 szoba
95 m²
XVIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVIII. kerület

64 M Ft
2 szoba
49 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

79 M Ft
2 szoba
50 m²
VII. kerület, Dohány-Kazinczy sarok
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

95.5 M Ft
2 szoba
68 m²
XIII. kerület, Újlipótváros, Dolmány utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

141 M Ft
3 szoba
78 m²
XI. kerület, Gellérthegy, Bánk Bán utca
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

53 M Ft
1 szoba
32 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

88.4 M Ft
2 szoba
51 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

105 M Ft
2 szoba
42 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

105 M Ft
2 szoba
42 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

65 M Ft
2 szoba
55 m²
V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

53.5 M Ft
1 szoba
21 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

83 M Ft
2 szoba
44 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

117.3 M Ft
4 szoba
138 m²
VII. kerület, Belső Erzsébetváros, Dob utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

212 M Ft
4 szoba
180 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

98.9 M Ft
2 szoba
71 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

99.99 M Ft
4 szoba
67 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület