City Pearl

Eladó téglalakás
Budapest, VI. kerület, 5. emelet

210 000 000 Ft210 M Ft 2 282 609 Ft/m2
3 + 1 szoba
92 m²
5. emelet
építés éve:2024

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: 5. emelet
Komfort: Duplakomfortos
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: A++

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Drevnó Béla
Duna House Kispest

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Újépítésű, AA++ lakások körúton belül elérhetők

Körúton belül, Andrássy út közelében újépítésű, nappali + 2,5 szobás,duplex, 2 fürdős elosztású, télikerttel rendelkező lakás eladó.

Utcai nézetének és délnyugati tájolásának köszönhetően napfényes ez a lakás.

Várható átadás 2024 tavasza.

Az ingatlantól 200 méterre garázshelyek bérelhetők.

A projekt további, még elérhető lakásai miatt keressen.
A Duna House teljes kínálatával kapcsolatban forduljanak hozzám bizalommal!

Bankfüggetlen pénzügyi szakembereink tanácsadással, ügyintézéssel tudják segíteni Önöket álmaik, céljaik megvalósításában!

Vegye igénybe díjmentes konzultációinkat!

https://www.facebook.com/otthonkonnyeden

Referencia szám: LK078472

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 27. Utoljára módosítva: 2026. 05. 16.

4 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
VI. kerület m² ár
Budapest m² ár
2283 e Ft
1786 e Ft -28%
1738 e Ft -31%
Ennek az ára
VI. kerület átlagár
Budapest átlagár
210 M Ft m Ft
196.8 m Ft -7%
186.1 m Ft -13%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, VI. kerület, 5. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

315 M Ft
4 szoba
143 m²
XV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XV. kerület

64.9 M Ft
3 szoba
61 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

64.9 M Ft
2 szoba
50 m²
VI. kerület, Belső Terézváros, Teréz körúton
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

150 M Ft
3 szoba
105 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

315 M Ft
4 szoba
143 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Szondi-Bajnok utca sarkán eladó lakás
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

99 M Ft
2 + 1 szoba
84 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

109.8 M Ft
1 szoba
283 m²
XI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XI. kerület

78 M Ft
2 szoba
49 m²
VI. kerület, Belső Terézváros, Andrássy út
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

214.9 M Ft
3 szoba
94 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

129.5 M Ft
3 szoba
88 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

125.724 M Ft
3 szoba
77 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

79.9 M Ft
2 szoba
50 m²
XX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XX. kerület

119.9 M Ft
8 + 1 szoba
235 m²
XVI. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVI. kerület

240 M Ft
5 szoba
256 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

134.9 M Ft
3 szoba