Avico Greentop

Eladó téglalakás
Budapest, VI. kerület, 4. emelet

+ 17 kép 1/20
139 900 000 Ft139.9 M Ft 2 119 697 Ft/m2
3 szoba
66 m²
4. emelet
építés éve:2019

Részletes adatok

Fűtés: Geotermikus
Emelet: 4. emelet
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 367
Andrássy Róbert
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Pesti Broadway izgalmas fejlesztésének lakása, mely egy klasszikus épület korhű megújításával párhuzamosn újonnan kialakított moder épületrészében található. Az új épületrészek kialakításával párhuzamosan az egész épület megújul és modern felvonó kerül beépítésre.
A lakás a IV. emeleten található közvetlenül a lépcsőház mellett. A teraszos nappali utcafrontra néz és DK tájolású. Az egyik háló a csendes belső frontra a másik pedig az utca irányába van pozicionálva és közvetlen terasz kapcsolattal rendelkezik. A konyha a nappalival egy légtérben került kialakításra 28m2-en. A terasz bár nem nagy alapterületű téglalap formájú így igazán jól használható! Kompakt kialakítása mellett tökéletes életteret biztosíthat akár egy család számára. A kiemelkedő elhelyezkedésnek köszönhetően tökéletes lehet akár rövid vagy hosszútávú bérbeadásra, garantált a hosszútávú értéknövekedés.
-Az értékesítési alapterületnél 50%-kal vettük figyelembe a terasz alaptrületét. (66m2+5m2)
-A cég elöző projektjei referenciaként megtekinthetőek!
-Minőségi fa nyílászárók kerülnek beépítésre, három rétegezésű üvegezéssel redőnyök fogadásár előkészítve. ...TOVÁBBI, TÖBBEZRES INGATLAN KÍNÁLAT: www.gdn-ingatlan.hu - GDN azonosító: 191337

Hirdetés feltöltve: 2025. 02. 15. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

3 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
VI. kerület m² ár
Budapest m² ár
2120 e Ft
1858 e Ft -14%
1706 e Ft -24%
Ennek az ára
VI. kerület átlagár
Budapest átlagár
139.9 M Ft m Ft
162.5 m Ft 14%
131.3 m Ft -7%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, VI. kerület, 4. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

VI. kerület, Külső Terézváros, Podmaniczky utca
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

260 M Ft
3 szoba
117 m²
III. kerület, Csillaghegy
Eladó telek

Budapest, III. kerület

199.5 M Ft
977 m²
0 m²
VI. kerület, Szondi utca
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

130 M Ft
2 + 1 szoba
99 m²
VI. kerület, Belső Terézváros, Andrássy út
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

329.9 M Ft
146 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Városligeti fasor
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

308 M Ft
3 szoba
190 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

81 M Ft
2 szoba
46 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

98 M Ft
6 szoba
150 m²
VI. kerület, Belső Terézváros, Andrássy út
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

329.9 M Ft
3 szoba
146 m²
VI. kerület, Belső Terézváros, Andrássy út
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

214.9 M Ft
3 szoba
94 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

115.385 M Ft
2 szoba
73 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Szinyei Merse utca
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

114.9 M Ft
3 szoba
93 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

315 M Ft
4 szoba
143 m²
XII. kerület, Mártonhegy, Németvölgyi
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

45 M Ft
1 szoba
20 m²
VI. kerület, Belső Terézváros, Bajcsy-Zsilinszky út