Aerogate Homes

Eladó téglalakás
Budapest, VI. kerület, 2. emelet

+ 3 kép 1/6
219 000 000 Ft219 M Ft 1 871 795 Ft/m2
4 szoba
117 m²
2. emelet

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Gázkazán
Emelet: 2. emelet
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 911
Lencsés Éva
Ingatlandokk

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Átlagos állapotú társasházban jelenleg felújítás alatt lévő lakás eladó. II emelet utcai, két erkély, függő folyosós társasház. 19 lakásos a társasház. liftes, 117 nm, 4 szoba, 6 nm erkély, belmagasság 3,8 m, DK-i tájolású, közös költség 45630 Ft/hó, fűtő-hűtő klíma, pince, tehermentes,
nappali+három háló, előszoba+konyha+étkező, külön wc, dupla komfort, 3 db beépitett gardróbszerkény
Bútorral együtt

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 20. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

4 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
VI. kerület m² ár
Budapest m² ár
1872 e Ft
1821 e Ft -3%
1757 e Ft -7%
Ennek az ára
VI. kerület átlagár
Budapest átlagár
219 M Ft m Ft
195.6 m Ft -12%
183.6 m Ft -19%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, VI. kerület, 2. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

68.9 M Ft
3 szoba
55 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Tahi utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

59.6 M Ft
1 szoba
38 m²
VI. kerület, Belső Terézváros, Andrássy út
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

287.384 M Ft
5 szoba
160 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

139 M Ft
6 szoba
130 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Városligeti fasor
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

308 M Ft
3 szoba
190 m²
VI. kerület, Belső Terézváros, Bajcsy-Zsilinszky út
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

149 M Ft
3 szoba
98 m²
VI. kerület, Belső Terézváros, Teréz körút
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

51 M Ft
1 szoba
49 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

181.17 M Ft
3 szoba
93 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Városligeti fasor
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

308 M Ft
3 szoba
190 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Városligeti fasor
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

185 M Ft
2 szoba
95 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

79.9 M Ft
2 szoba
50 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

69.5 M Ft
1 + 1 szoba
45 m²
V. kerület, Belváros, Petőfi Sándor utca
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

98 M Ft
1 szoba
58 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás