Astora Art House

Eladó téglalakás
Budapest, VI. kerület, 6. emelet

+ 13 kép 1/16
284 186 708 Ft284.187 M Ft 2 310 461 Ft/m2
3 szoba
123 m²
6. emelet

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Telekméret: 123 m2
Fűtés: Egyéb
Emelet: 6. emelet
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Komfort: Összkomfortos
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 815
dr. Bozó Jázon
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

C I T Y C Λ R T E L
INTERNATIONAL LUXURY REAL ESTATE AGENCY
bemutatja:

Budapest belvárosának egyik legkülönlegesebb részén, a VI. kerületben mindössze 200 méterre az Operaháztól, eladó egy egyedi karakterű, 123 nm-es loft lakás egy gyönyörű, klasszikus épület tetején.

Az ingatlan egyik legkülönlegesebb eleme a hatalmas alumínium nyílászárókon keresztül feltáruló örök panoráma, amely kivételes térérzetet és természetes fényt biztosít. A lakáshoz tartozó 12 nm-es terasz, valamint a tetőterasz valódi városi luxust kínál – tökéletes helyszín pihenéshez, vendégfogadáshoz vagy akár privát rooftop élményekhez.

Főbb jellemzők:
123 nm alapterület
12 nm terasz + tetőterasz
hatalmas alumínium nyílászárók
örök panoráma
különleges loft hangulat
kivételes lokáció, az Opera közvetlen közelében

Extra lehetőség – exkluzív penthouse kialakítása
Igény esetén a szomszédos, szintén panorámás lakás is megvásárolható, amely a város másik irányába néz. A két ingatlan összeépíthető, így egy nagy alapterületű, egyedi penthouse hozható létre.

Külön érdekesség, hogy a 40 nm-es szomszédos lakás piaci ár alatt vásárolható meg, amennyiben a két ingatlan együtt kerül megvételre.

Az épület egyetlen tárolója szintén eladó, amelynek ára megállapodás tárgyát képezi.
Ritka adottságú ingatlan a belváros szívében – befektetőknek és egyedi otthont keresőknek egyaránt kivételes lehetőség.

Megtekintésért keressen bizalommal!

Ára: 790.000 Euro

DR. BOZÓ JÁZON
Értékesítési munkatárs
Luxury Specialist

+36 30 815 2517
b.jazon@citycartel.hu

CITY CARTEL BUDA KFT.
CITY CARTEL FRANCHISE HUNGARY KFT.
1118 Budapest, Hegyalja út 54.

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 12. Utoljára módosítva: 2026. 05. 16.

3 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
VI. kerület m² ár
Budapest m² ár
2310 e Ft
1829 e Ft -26%
1694 e Ft -36%
Ennek az ára
VI. kerület átlagár
Budapest átlagár
284.187 M Ft m Ft
161.6 m Ft -76%
132.3 m Ft -115%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, VI. kerület, 6. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

100 M Ft
2 + 1 szoba
68 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

175 M Ft
1 szoba
100 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

59 M Ft
2 szoba
41 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Podmaniczky utca
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

260 M Ft
3 szoba
117 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

152.816 M Ft
3 szoba
78 m²
VI. kerület, Belső Terézváros, Andrássy út
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

214.9 M Ft
3 szoba
94 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

74.85 M Ft
2 szoba
54 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

79.9 M Ft
3 szoba
93 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

80 M Ft
1 + 1 szoba
39 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

139 M Ft
6 szoba
130 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

88 M Ft
4 szoba
88 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

181.17 M Ft
3 szoba
93 m²
XXI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XXI. kerület

55 M Ft
1 + 1 szoba
46 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

109.8 M Ft
1 szoba
283 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

129.5 M Ft
3 szoba
88 m²
VI. kerület, Belső Terézváros, Teréz körút