Metrodom

Eladó téglalakás
Budapest, VI. kerület, 1. emelet

+ 16 kép 1/19
165 000 000 Ft165 M Ft 3 055 556 Ft/m2
2 szoba
54 m²
1. emelet
építés éve:1930

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Házközponti
Emelet: 1. emelet
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Henke Norbert
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Eladó egy teljeskörűen felújított, Bazilikára panorámás lakás, mely irodának is kiválóan alkalmas. Az ingatlan kínált kiemelkedően alacsony fenntartási költséggel és házközponti fűtéssel, valamint klíma berendezéssel ellátva. Egyedi adottságai miatt, különösen ritka lehetőségnek számít a piacon.A lakás hívó lifttel felszerelt épületben található, hosszútávú kiadásra alkalmas, ezáltal tökéletes befektetési lehetőséget kínál azok számára, akik az ingatlan piaci lehetőségeit maximálisan ki szeretnék használni. A jó fényviszonyokkal rendelkező terek és a minőségi teakfa padlózat csak tovább emelik az ingatlan értékét és vonzerejét.Az ingatlanhoz tartozik egy erkély is, amelyről lélegzetelállító kilátás nyílik a Bazilikára, így reggelente a kávéját ezen a különleges helyen élvezve kezdheti a napot. Az értékálló ingatlan nem csak otthonként, hanem irodaként is tökéletes választás lehet, rugalmas lehetőségeket kínálva az új tulajdonos számára.Ez az ingatlan különlegesen ritka lehetőséget kínál mindazok számára, akik Budapesten belül egy értékálló, minden igényt kielégítő otthont vagy befektetést keresnek csendes, mégis központi helyen.

Hirdetés feltöltve: 2025. 11. 07. Utoljára módosítva: 2026. 05. 21.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
VI. kerület m² ár
Budapest m² ár
3056 e Ft
1841 e Ft -66%
1675 e Ft -82%
Ennek az ára
VI. kerület átlagár
Budapest átlagár
165 M Ft m Ft
112.6 m Ft -47%
88.4 m Ft -87%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, VI. kerület, 1. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

139 M Ft
6 szoba
130 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Podmaniczky utca
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

260 M Ft
3 szoba
117 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

105.9 M Ft
3 szoba
57 m²
IV. kerület, Újpest, Erzsébet utca
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

64.9 M Ft
2 szoba
53 m²
XVI. kerület, Rákosszentmihály, Csömöri út
Eladó téglalakás

Budapest, XVI. kerület

47.9 M Ft
1 + 1 szoba
44 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

315 M Ft
4 szoba
143 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Szondi-Bajnok utca sarkán eladó lakás
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

99 M Ft
2 + 1 szoba
84 m²
V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

175 M Ft
4 + 1 szoba
113 m²
XI. kerület, Kelenföld, Györök utca
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

88 M Ft
3 + 2 szoba
55 m²
XVI. kerület, Mátyásföld, Olga
Eladó téglalakás

Budapest, XVI. kerület

55.9 M Ft
1 + 1 szoba
38 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

175 M Ft
1 szoba
100 m²
III. kerület
Eladó telek

Budapest, III. kerület

145 M Ft
1240 m²
0 m²
IV. kerület, Újpest, Deák Ferenc utca
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

74.9 M Ft
3 szoba
59 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület