Oasis Residence

Eladó téglalakás
Budapest, V. kerület, 3. emelet

299 000 000 Ft299 M Ft 2 533 898 Ft/m2
3 szoba
118 m²
3. emelet
építés éve:1904

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Fűtés: Gázkazán
Emelet: 3. emelet
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető
Zenga Premier

Friss hirdetések, amiket nem találsz meg más ingatlankereső portálon.

Fedezd fel elsőként a Zenga Premier címkés eladó ingatlanokat!

További részletek a zenga.hu-n

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Viola Tamás
Duna House - Október 6. utca

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

A belváros szívében eladásra kínálok egy pár éve felújított, kiváló elosztású nappali 2 hálós, 2 fürdős lakást egy századelős, polgári ház 3.emeletén utcai nézettel!

Ez a kihagyhatatlan lehetőség várja új tulajdonosát, aki magas színvonalú életstílust keres Budapest vibráló belvárosában, mégis csendes környezetben.. Az ingatlan befektetésként is kitűnő választás lehet, hiszen a belvárosi ingatlanok értéke folyamatosan emelkedik. Ne hagyja ki ezt a csodálatos ajánlatot!

A fűtés gáz cirkó rendszerű, ami hatékony és gazdaságos megoldást nyújt a téli hónapokban. A lakás elhelyezkedése szintén ideális, hiszen a környéken kiváló a tömegközlekedés, ami a mindennapi közlekedést még kényelmesebbé és gyorsabbá teszi.

Az ingatlan csendes utcai nézetet biztosít, ami ritkaságszámba megy a belvárosi környezetben. A jó fényviszonyoknak köszönhetően a lakás egész nap világos és barátságos hangulatot áraszt. Az ingatlan hívólifttel ellátott, ami növeli a lakás kényelmét és megközelíthetőségét. A képeken látható összes berendezés az ár részét képezi

Ez az impozáns belvárosi ingatlan 118 m²-es, a feltüntetett ár 299 000 000 HUF, ami négyzetméterenként 2 533 898 HUF. Ez a magas emeleti, felújított lakás kiváló lehetőség mindazok számára, akik befektetést keresnek, vagy elegáns otthonra vágyakoznak.

Ha felkeltettem érdeklődését, hívjon bizalommal a további részletekért!

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 21.

3 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
V. kerület m² ár
Budapest m² ár
2534 e Ft
2362 e Ft -7%
1694 e Ft -50%
Ennek az ára
V. kerület átlagár
Budapest átlagár
299 M Ft m Ft
214.8 m Ft -39%
132.3 m Ft -126%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, V. kerület, 3. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

X. kerület
Eladó iroda

Budapest, X. kerület

779 M Ft
1760 m²
1716 m²
XX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület

104900 M Ft
4 szoba
88 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

114 M Ft
3 szoba
97 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

52.9 M Ft
2 szoba
28 m²
XXIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXIII. kerület

39.9 M Ft
3 szoba
57 m²
V. kerület, Lipótváros, Szent István körút
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

175 M Ft
3 szoba
90 m²
V. kerület, Belváros, Aranykéz utca
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

339.9 M Ft
4 szoba
121 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

82 M Ft
2 szoba
45 m²
XIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIII. kerület

82 M Ft
3 szoba
68 m²
XIX. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIX. kerület

45 M Ft
1 + 2 szoba
53 m²
XI. kerület, Kelenföld, Barázda utca
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

117 M Ft
1 + 1 szoba
56 m²
V. kerület, Belváros, Aranykéz utca
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

339.9 M Ft
4 szoba
121 m²
XI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XI. kerület

69.9 M Ft
1 + 1 szoba
49 m²
XVII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVII. kerület

67.5 M Ft
2 szoba
49 m²
V. kerület, Lipótváros, Bazilikára panorámás lakás
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

311.4 M Ft
3 szoba
177 m²
V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

169 M Ft
10 szoba