Aerogate Homes

Eladó téglalakás
Budapest, V. kerület, 2. emelet

+ 14 kép 1/17
225 000 000 Ft225 M Ft 2 528 090 Ft/m2
2 szoba
89 m²
2. emelet
építés éve:1912

Részletes adatok

Állapot: Felújítandó
Fűtés: Házközponti
Emelet: 2. emelet
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 633
Zankó Károly Zsolt
Otp Ingatlanpont Falk Miksa

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

***ELADÓ BEFEKTETÉSRE ALKALMAS PRÉMIUM INGATLAN VÁCI SÉTÁLÓ UTCA, BUDAPEST V. KERÜLET***

Budapest történelmi belvárosának egyik legértékesebb részén, a Váci utcától karnyújtásnyira kínálunk megvételre egy kivételes adottságokkal rendelkező lakást, egy 1912-ben épült, patinás polgári társasházban. Energetikai tanúsítvány nem áll rendelkezésre.
Az ingatlan valódi különlegessége a páratlan elhelyezkedése és lenyűgöző közvetlen vizuális kapcsolat a Dunára valamint az ikonikus budai oldal látványa.
A kapun kilépve fogad minket a Váci utca pezsgő, presztízsértékű környezete amely egyedülálló kombinációt kínál.
Ez az esztétikai élmény nem csupán exkluzív életérzést, hanem kiváló piaci pozíciót biztosít, amely a belvárosi ingatlanpiac felső kategóriájába emeli.

Néhány lépésre a Duna-parttól, Budapest legfrekventáltabb sétálóutcájának, a város turisztikai, üzleti és kulturális középpontjában helyezkedik el.
A környék erősen külföldiek és magyarok által egyaránt közkedvelt, valamint az infrastruktúrája stabil, értékálló befektetést biztosít, amely ideális exkluzív rezidencia, prémium bérlakás vagy magas hozamú kiadás céljára.

A lokáció kiemelkedő erőssége a kiváló közlekedési lehetőségek tárháza, pár perc alatt elérhetők a metróvonalak, villamosok és buszjáratok, így a város bármely pontja gyorsan és kényelmesen megközelíthető.

Jelenlegi állapota lehetőséget ad arra, hogy a jövőbeni tulajdonos saját koncepció mentén, kimagasló színvonalon alakítson ki egy minden részletében személyre szabott, luxus életteret vagy befektetési célú terméket, amely nemzetközi szinten is versenyképes.
Ideális választás azon igényes befektetők számára, akik Budapest egyik legkeresettebb kerületében nem csupán ingatlant, hanem hosszú távon is értékálló projekt mellet döntenek.

Lépjen kapcsolatba velünk még ma és fedezze fel az ingatlan által kínált lehetőségeket! Elégedett vásárlóink bíznak bennünk - Ön is közéjük tartozhat!

Az OTP Ingatlanpont teljes körű ügyintézéssel áll az eladók és a vevők rendelkezésére! A kínálatunkból választott ingatlan finanszírozásához kedvezményes hitelt - és megoldásokat kínálunk. Az adásvételi szerződés megkötéséhez igény szerint megbízható ügyvédi közreműködést biztosítunk, és segítséget nyújtunk az adásvételhez kapcsolódó ügyek intézéséhez. Ha felkeltette ez a lakás az érdeklődését, hívjon mihamarabb bizalommal!

M326772

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Energetikai tanúsítvány jelenleg nem áll rendelkezésre!

Referencia szám: M326772-ZE

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 23. Utoljára módosítva: 2026. 05. 11.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
V. kerület m² ár
Budapest m² ár
2528 e Ft
2164 e Ft -17%
1617 e Ft -56%
Ennek az ára
V. kerület átlagár
Budapest átlagár
225 M Ft m Ft
395 m Ft 43%
240.4 m Ft 6%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, V. kerület, 2. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XII. kerület, Mártonhegy, Németvölgyi
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

45 M Ft
1 szoba
20 m²
V. kerület, Belváros, Vörösmarty tér
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

490 M Ft
3 + 1 szoba
135 m²
X. kerület
Eladó panellakás

Budapest, X. kerület

73.9 M Ft
3 szoba
68 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

142 M Ft
4 szoba
126 m²
V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

319 M Ft
3 szoba
107 m²
V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

359 M Ft
4 szoba
121 m²
V. kerület, Belváros, Petőfi Sándor utca
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

98 M Ft
1 szoba
58 m²
III. kerület, Csillaghegy
Eladó telek

Budapest, III. kerület

199.5 M Ft
977 m²
0 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

69.5 M Ft
1 + 1 szoba
45 m²
V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

347.7 M Ft
3 szoba
176 m²
V. kerület, Lipótváros, 1051. OKTÓBER 6. utca
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

339.99 M Ft
3 szoba
100 m²
V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

319 M Ft
3 szoba
107 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

79.6 M Ft
2 szoba
46 m²
V. kerület, Belváros, Aranykéz utca
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

339.9 M Ft
4 szoba
121 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

68.9 M Ft