Aerogate Homes

Eladó téglalakás
Budapest, V. kerület, 3. emelet

+ 13 kép 1/16
258 000 000 Ft258 M Ft 2 366 972 Ft/m2
4 szoba
109 m²
3. emelet
építés éve:1900

Részletes adatok

Állapot: Felújítandó
Fűtés: Gázkonvektor
Emelet: 3. emelet
Komfort: Összkomfortos
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 412
Palotás Ágnes
Otthon Centrum VI. kerület, Ó utca

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

V. kerület egyik legpatinásabb utcájában, a Báthory utcában, közvetlenül a Parlament szomszédságában kínálunk megvételre egy kivételes adottságokkal rendelkező ingatlant.
- A 109 nm-es lakás egy gyönyörű, klasszikus nagypolgári társasház 3. emeletén helyezkedik el, amely lifttel is felszerelt, így az ingatlan kényelmesen megközelíthető.
- Az épület elegáns megjelenése és rendezett állapota tökéletes környezetet biztosít a belvárosi élethez.
- Az ingatlan jelenleg felújítandó állapotú, ami kiváló lehetőséget kínál arra, hogy az új tulajdonos saját ízlése szerint alakítsa ki álmai otthonát, de befektetési célra is tökéletes választás.
- A lakás jelenleg 4 szobával rendelkezik, azonban a felújítás során könnyedén kialakítható egy tágas nappali és 2 vagy 3 külön nyíló hálószoba, így ideális választás lehet családok vagy akár rövid- és hosszú távú kiadásra is.
- Az ablakok utcára néznek, a DNY-i tájolásnak köszönhetően pedig a lakás egész nap világos és napfényes, ami különösen kellemes életteret biztosít.

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 08. Utoljára módosítva: 2026. 05. 20.

4 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
V. kerület m² ár
Budapest m² ár
2367 e Ft
2248 e Ft -5%
1727 e Ft -37%
Ennek az ára
V. kerület átlagár
Budapest átlagár
258 M Ft m Ft
269.4 m Ft 4%
184.8 m Ft -40%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, V. kerület, 3. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

359 M Ft
4 szoba
121 m²
V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

339.9 M Ft
4 szoba
121 m²
V. kerület, Lipótváros, Erzsébet tér
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

132 M Ft
2 szoba
44 m²
V. kerület, Fehérhajó utca
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

189 M Ft
3 szoba
94 m²
V. kerület, Belváros, Vörösmarty tér
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

490 M Ft
3 + 1 szoba
135 m²
V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

169 M Ft
10 szoba
100 m²
V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

60 M Ft
2 szoba
29 m²
V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

130 M Ft
2 szoba
55 m²
XVIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVIII. kerület

64 M Ft
2 szoba
49 m²
V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

319 M Ft
3 szoba
107 m²
V. kerület, Lipótváros, Bazilikára panorámás lakás
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

310.535 M Ft
3 szoba
177 m²
V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

260 M Ft
3 szoba
98 m²
V. kerület, Bajcsy-Zsilinszky út
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

130 M Ft
3 szoba
76 m²
V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

319 M Ft
3 szoba
107 m²
V. kerület, Lipótváros, Nádor utca
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

71.473 M Ft
3 szoba
44 m²
V. kerület, Lipótváros, 1051. OKTÓBER 6. utca