Astora Art House

Eladó téglalakás
Budapest, V. kerület, Belváros, Vadász utca, 1. emelet

+ 17 kép 1/20
494 999 998 Ft495 M Ft 2 911 765 Ft/m2
4 szoba
170 m²
1. emelet
építés éve:1865

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: 1. emelet
Közmű: Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 435
Szabó Máté
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Eladó egy 170 nm-es, 4 szobás, 3 fürdőszobás, kiváló elosztású polgári lakás Budapest V. kerületének egyik legreprezentatívabb részén, a Vadász utca és a Báthory utca sarkán, egy felújított épület 1. emeletén.
A lakás 2. emeleti magasságban helyezkedik el, mivel az épületben félemelet is található.

A lakás elrendezése:
*Az ingatlan központi tere a 74 nm-es nappali–konyha–étkező, amely sarokelhelyezkedésének köszönhetően rendkívül világos. A helyiséget két irányból összesen hét ablak veszi körül.
*A lakásban három nagyméretű hálószoba található, mindegyik saját fürdőszobával. Az előtérből külön vendégmosdó nyílik.
*A folyosó, az egyik fürdőszoba és a harmadik hálószoba által körülvett lichthof orangerie hangulatú belső térként jelenik meg, amely különleges atmoszférát ad a lakásnak.
*Az ingatlan jelenleg szerkezetkész állapotban van. A vevővel egyeztetett belsőépítészeti koncepció alapján kulcsrakész állapotban kerül átadásra.

A kulcsrakész kivitelezés tartalma:
*hőszivattyús hűtés-fűtés rendszer
*teljesen új villamos- és vízhálózat
*új fa nyílászárók
*Edelholz fa parketta
*prémium szaniterek és Bugnatese csaptelepek
*hidegburkolatok és márványelemek a látványtervek szerint
*beépített konyha Miele és Gaggenau gépekkel
*design világítás

*A lakáshoz 18 nm-es tároló tartozik.

Környék
A Vadász utca környéke Budapest egyik legpezsgőbb belvárosi része, ahol a történelmi épületek és a modern városi élet különleges hangulatot teremtenek.
Néhány perc sétával elérhető a Duna-part, a Parlament környéke, valamint számos elegáns étterem, kávézó és üzlet.
A környék egyszerre nyugodt és exkluzív, mégis a városi élet központjában helyezkedik el. Ideális választás azok számára, akik a belváros vibráló atmoszféráját és kiváló infrastruktúráját keresik.

Infrastruktúra
A környék csendes, a kormányzati épületek közelsége miatt turistaforgalomtól mentes, ugyanakkor kiváló infrastruktúrával rendelkezik:
*V30 sportközpont kb. 20 méterre (uszoda, edzőterem, kosárlabdapálya)
*pilates stúdió kb. 20 méterre
*éttermek és kávézók 50–200 méteren belül
*ALDI és Culinaris üzlet sétatávolságban
*Szabadság tér kb. 100 méterre

Megközelítés:
*M3 metró – Arany János utca állomás: kb. 250 méter, ~3 perc séta
*M2 metró – Deák Ferenc tér: kb. 700 méter, ~9 perc séta.
*4-es 6-os villamos – Nyugati pályaudvar megálló: kb. 650 méter, ~8 perc séta.
*15-ös autóbusz – Kossuth Lajos tér megálló: kb. 500 méter, ~6 perc séta.
*2-es villamos – Széchenyi István tér megálló: kb. 750 méter, ~9 perc séta.

A belsőépítészeti koncepció véglegesítését követően az ingatlan várhatóan 12–16 héten belül kulcsrakész állapotban kerül átadásra.

Ár:
*Szerkezetkész állapotban: 495 millió Ft
*Kulcsrakész állapotban: 645 millió Ft

Egyedi igényekre szabott lakáshitelekkel állunk rendelkezésére. Bankfüggetlen hitelcentrumunk az országban elérhető összes bank és hitelintézet ajánlatát versenyezteti az Ön számára díjmentesen. Munkatársaink nagy szakmai tapasztalattal várják Önt az előre egyeztetett időpontban akár a normál munkaidő után is.

Bővebb információért és a megtekintéssel kapcsolatban hívjon bizalommal!

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 12. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

4 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Belváros m² ár
V. kerület m² ár
Budapest m² ár
2912 e Ft
2383 e Ft -22%
2279 e Ft -28%
1738 e Ft -68%
Ennek az ára
Belváros átlagár
V. kerület átlagár
Budapest átlagár
495 M Ft m Ft
296.2 m Ft -67%
271.8 m Ft -82%
186.1 m Ft -166%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, V. kerület, Belváros, Vadász utca, 1. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

X. kerület
Eladó panellakás

Budapest, X. kerület

73.9 M Ft
3 szoba
68 m²
V. kerület, Belváros, Múzeum körút
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

151.5 M Ft
1 + 2 szoba
63 m²
V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

319 M Ft
3 szoba
107 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

88 M Ft
4 szoba
88 m²
V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

339.9 M Ft
4 szoba
121 m²
V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

260 M Ft
3 szoba
98 m²
XIII. kerület, Újlipótváros, Victor Hugo utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

69.9 M Ft
2 szoba
35 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

80 M Ft
1 + 1 szoba
39 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

125 M Ft
2 + 1 szoba
74 m²
V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

339 M Ft
3 szoba
100 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

73.499 M Ft
2 szoba
49 m²
XVII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVII. kerület

79.5 M Ft
3 szoba
63 m²
V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

169 M Ft
10 szoba
100 m²
V. kerület, Lipótváros, Széchenyi utca
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

283 M Ft
5 szoba
157 m²
V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

319 M Ft
3 szoba
107 m²
V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

31.9 M Ft
1 szoba
9 m²
V. kerület, Lipótváros, Nádor utca