Eladó téglalakás
Budapest, V. kerület, 3. emelet
Részletes adatok
Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés
Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Eladó téglalakás leírása
BAUHAUS ÉRTÉKÁLLÓSÁG A PARLAMENT TÖVÉBEN A SZALAY UTCÁBAN KIEMELKEDŐ BEFEKTETÉS!
ELADÓ EGY 78 m²-ES INGATLAN LIPÓTVÁROS SZÍVÉBEN, AZ ORSZÁGHÁZTÓL MINDÖSSZE 100 MÉTERRE!
Irányár: 159 500 000 HUF
M2 ár: 2 044 872 HUF/m²
MIÉRT EZ A LEGJOBB VÁLASZTÁS A BELVÁROSBAN?
PÁRATLAN LOKÁCIÓ: A Parlament 100 méter, a Szabadság tér 350 méter! Diplomáciai negyed, maximális biztonság és presztízs.
AZONNALI HOZAM: Az ingatlant 8 éve stabil céges bérlő lakja, aki maradna is, így a befektetése az első naptól termel!
BAUHAUS ÉLETERZÉS: 3. emeleti, világos, tágas ingatlan egy kívül-belül karbantartott, szigetelt, liftes Bauhaus házban.
AZ INGATLAN KIEMELT ADOTTSÁGAI:
3 KÜLÖNÁLLÓ SZOBA + TÁGAS ELŐTÉR: Ritka és praktikus elosztás, amely kiválóan alkalmas irodának vagy otthonnak is.
2 KÜLÖNÁLLÓ ERKÉLY: Élvezze a belvárosi nyugalmat két irányból is!
RUGALMAS TEREK: A 290 cm-es belmagasság és a mozgatható belső válaszfalak révén a belső terek teljesen az Ön igényeire szabhatóak.
ALACSONY REZSI: A szigetelt déli homlokzatnak köszönhetően a fenntartás rendkívül kedvező.
KÖZÖS KÖLTSÉG: 47.000 Ft, amely MÁR TARTALMAZZA A FŰTÉST ÉS A VÍZFOGYASZTÁST IS!
KÖZLEKEDÉS ÉS INFRASTRUKTÚRA
A Duna-part karnyújtásnyira, az M2, M3 metróvonalak és számos villamosjárat pár perces sétával elérhető.
HASZNOSÍTÁSI LEHETŐSÉG: Tökéletes választás exkluzív irodának, orvosi rendelőnek vagy klasszikus polgári otthonnak.
AZ INGATLAN MÁRCIUSTÓL BIRTOKBA VEHETŐ!
Ne maradjon le erről a ritka lehetőségről Budapest legfontosabb negyedében!
Várom hívását, nézzük meg együtt még ma!
Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 18. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.
4 szobás téglalakások ára Budapesten
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.