River Life

Eladó téglalakás
Budapest, V. kerület, 2. emelet

+ 17 kép 1/20
137 000 000 Ft137 M Ft 2 283 333 Ft/m2
2 szoba
60 m²
2. emelet
építés éve:1938

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Fűtés: Házközponti
Emelet: 2. emelet
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Szomolánkai Ádám
Duna House - Király utca

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Gyönyörűen felújított lakás Lipótvárosban, hatalmas belső parkkal rendelkező liftes házban

A-Z-ig ízlésesen és magas minőségben felújított 2 szobás, pici erkéllyel rendelkező ingatlan. A felújítás során a falakon belül és kívül is mindent újra cseréltek, újak a nyílászárók is, melyekre távirányítóval működtethető elektromos redőnyt szereltek. Mindkét szobába új légkondicionáló került és a teljesen gépesített konyha szintén a lakás tartozéka.

Lipótváros az 5. kerület üzleti negyede rengeteg köz és privát intézménnyel, mint bankok, minisztériumok, nagyvállalatok székhelye, ebből adódóan munkaidőn kívül és hétvégén csendesek az utcák. Igény szerint a teljesen új bútorok alku tárgyát képezik.
További információért vagy megtekintéssel kapcsolatban keressen a hét bármely napján!

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 10. Utoljára módosítva: 2026. 05. 17.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
V. kerület m² ár
Budapest m² ár
2283 e Ft
2285 e Ft 0%
1675 e Ft -36%
Ennek az ára
V. kerület átlagár
Budapest átlagár
137 M Ft m Ft
190.6 m Ft 28%
88.4 m Ft -55%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, V. kerület, 2. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XXIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXIII. kerület

39.9 M Ft
3 szoba
57 m²
XXII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XXII. kerület

175 M Ft
6 + 2 szoba
120 m²
V. kerület, Bajcsy-Zsilinszky út
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

130 M Ft
3 szoba
76 m²
V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

169 M Ft
10 szoba
100 m²
V. kerület, Lipótváros, Október 6. utca
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

319 M Ft
3 szoba
108 m²
X. kerület
Eladó iroda

Budapest, X. kerület

779 M Ft
1760 m²
1716 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

150 M Ft
5 szoba
113 m²
V. kerület, Lipótváros, Október 6. utca
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

339 M Ft
3 szoba
100 m²
XX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület

104900 M Ft
4 szoba
88 m²
V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

31.9 M Ft
1 szoba
9 m²
XIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIII. kerület

82 M Ft
3 szoba
68 m²
V. kerület, Lipótváros, Nádor utca
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

71.773 M Ft
3 szoba
44 m²
XI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XI. kerület

69.9 M Ft
1 + 1 szoba
49 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

98 M Ft
2 szoba
70 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

114 M Ft
3 szoba
97 m²
V. kerület, Belváros, Haris köz
Eladó téglalakás