Avico Greentop

Eladó téglalakás
Budapest, IX. kerület, 4. emelet

+ 9 kép 1/12
171 500 000 Ft171.5 M Ft 2 286 667 Ft/m2
3 szoba
75 m²
4. emelet
építés éve:2025

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: 4. emelet
Komfort: Összkomfortos
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: A++

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 949
Vitályos Aliz
OTPip - Budapest VIII. kerület Nap utca 32

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Eladó Nappali+2 szobás, erkélyes, modern lakás a város szívében!

Budapest IX. kerületében, a Ráday utca 42. szám alatt kínálunk eladásra egy [3 szobás], [75,16 m2-es], 3 erkélyes lakást, amely egy különleges fejlesztés része. Az épület egy meglévő struktúra újragondolásával, magas műszaki tartalommal és környezettudatos megoldásokkal születik újjá.

Lakás főbb jellemzői:
- 3 szoba + 3 erkély
- Energiatakarékos központi hőszivattyús fűtés-hűtés rendszer
- Érintőképernyős, intelligens vezérlés a fűtés-hűtéshez és árnyékoláshoz
- Padlófűtés a fürdőszobában, fan-coil hűtés a többi helyiségben
- Nagyméretű üvegfelületek, világos belső terek
- Magas minőségű burkolatok és nyílászárók
- Mélygarázs-parkoló vásárlási lehetőség elektromos autótöltési opcióval bizonyos beállók esetében
- Zöld belső udvar és közösségi biciklitároló
- Közösségi villamosfogyasztás napelemes támogatással

Elhelyezkedés:
A lakás a Bakáts tér közvetlen közelében, a Ráday utca egyik legkedveltebb, ám kevésbé zajos szakaszán található. Kiváló közlekedési kapcsolatokkal rendelkezik (M3-as metró, 4-6-os villamos), és sétatávolságra vannak kávézók, éttermek, galériák, egyetemek és a Duna-part is.

Előnyök:
- Belvárosi elhelyezkedés, mégis csendes környezet
- Energiatakarékos, értékálló lakás
- Befektetésnek és saját otthonnak is ideális

Ár és további információ:
Kérjen részletes tájékoztatást a lakásról és a még elérhető ingatlanokról a Ráday 42 projektben.

Referencia szám: M314210-ZE

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 21. Utoljára módosítva: 2026. 05. 22.

3 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
IX. kerület m² ár
Budapest m² ár
2287 e Ft
1664 e Ft -37%
1694 e Ft -35%
Ennek az ára
IX. kerület átlagár
Budapest átlagár
171.5 M Ft m Ft
123.1 m Ft -39%
132.3 m Ft -30%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, IX. kerület, 4. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XI. kerület, Spanyolrét, Virágkertész utca 1/A-2/A
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

192.53 M Ft
4 szoba
118 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

129.8 M Ft
3 szoba
65 m²
XV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XV. kerület

79.9 M Ft
2 + 1 szoba
70 m²
XI. kerület, Spanyolrét, Virágkertész utca 1/A-2/A
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

106.94 M Ft
2 szoba
53 m²
IX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

90 M Ft
2 szoba
55 m²
XI. kerület, Spanyolrét, Virágkertész utca 1/A-2/A
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

101.91 M Ft
2 szoba
50 m²
XI. kerület, Spanyolrét, Virágkertész utca 1/A-2/A
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

97.79 M Ft
2 szoba
53 m²
IX. kerület, Soroksári út
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

123.982 M Ft
2 szoba
71 m²
IX. kerület, Ferencváros, Lechner Ödön fasor
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

299 M Ft
4 szoba
273 m²
XI. kerület, Spanyolrét, Virágkertész utca 1/A-2/A
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

88.77 M Ft
1 szoba
44 m²
IX. kerület, Ferencváros, Bárd utca 7
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

77 M Ft
1 + 1 szoba
35 m²
XIII. kerület, Újlipótváros, Gogol utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

99.99 M Ft
4 szoba
85 m²
IX. kerület, Soroksári út
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

77.849 M Ft
1 szoba
37 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület