City Pearl

Eladó téglalakás
Budapest, IX. kerület, Ferencváros, Boráros tér, 7. emelet

229 000 000 Ft229 M Ft 2 267 327 Ft/m2
4 szoba
101 m²
7. emelet

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Telekméret: 101 m2
Fűtés: Házközponti egyedi méréssel
Emelet: 7. emelet
Közmű: Víz, Villany, Csatorna
Komfort: Luxus
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 886
Gönczi József
Otthon Csoport

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Eladó egy örökpanorámás, közvetlen dunaparti, kétszintes lakás a Boráros téren.
Alsó szint: előszoba, nappali, szoba, konyha, fürdőszoba. A szoba, a nappali és a konyha a Dunára néz. Az alsó szinthez egy 8 m2-es erkély is tartozik ahonnan csodás a kilátás.
Felső szint: két szoba, fürdőszoba. Egyik szobából kilátás nyílik a Dunára, a másik szoba a zöld, belső kertre néz.
Diszpécser és biztonsági szolgálat 0-24 órában működik, munkaidő alatt pedig karbantartó szolgálat is.
Kérdés és megtekintés kapcsán várom megkeresését!
Hívjon most!

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 13.

4 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Ferencváros m² ár
IX. kerület m² ár
Budapest m² ár
2267 e Ft
1623 e Ft -40%
1577 e Ft -44%
1757 e Ft -29%
Ennek az ára
Ferencváros átlagár
IX. kerület átlagár
Budapest átlagár
229 M Ft m Ft
188.4 m Ft -22%
165.8 m Ft -38%
183.6 m Ft -25%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, IX. kerület, Ferencváros, Boráros tér, 7. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

104.9 M Ft
2 szoba
95 m²
IX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

218 M Ft
3 szoba
111 m²
XXII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XXII. kerület

174.9 M Ft
8 szoba
288 m²
IX. kerület, Ferencváros, Lechner Ödön fasor
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

585.6 M Ft
7 szoba
445 m²
IX. kerület, Ferencváros, Soroksári út
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

97.007 M Ft
1 + 1 szoba
54 m²
XIV. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XIV. kerület

108 M Ft
3 szoba
95 m²
IX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

120 M Ft
2 szoba
57 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

130 M Ft
3 szoba
69 m²
IX. kerület, Soroksári út
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

77.172 M Ft
1 szoba
32 m²
IX. kerület, Soroksári út
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

117.207 M Ft
2 szoba
65 m²
IX. kerület, Soroksári út
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

79.88 M Ft
1 szoba
32 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

129 M Ft
4 + 1 szoba
146 m²
IX. kerület, Ferencváros, Haller utca
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

51 M Ft
2 szoba
31 m²
IX. kerület, Soroksári út
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület