River Life

Eladó téglalakás
Budapest, IX. kerület, 1. emelet

+ 9 kép 1/12
81 000 000 Ft81 M Ft 2 076 923 Ft/m2
2 szoba
39 m²
1. emelet
építés éve:2025

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: 1. emelet
Komfort: Összkomfortos
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 989
Keszthelyi László
Szigetszentmiklós OTP Ip

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Eladó Nappali+1 szobás, modern, lakás a város szívében!

Budapest IX. kerületében, a Ráday utca 42. szám alatt kínálunk eladásra egy 2 szobás, 39,19 m2-es lakást, amely egy különleges fejlesztés része. Az épület egy meglévő struktúra újragondolásával, magas műszaki tartalommal és környezettudatos megoldásokkal születik újjá.

Lakás főbb jellemzői:
- 2 szoba
- Energiatakarékos központi hőszivattyús fűtés-hűtés rendszer
- Érintőképernyős, intelligens vezérlés a fűtés-hűtéshez és árnyékoláshoz
- Padlófűtés a fürdőszobában, fan-coil hűtés a többi helyiségben
- Nagyméretű üvegfelületek, világos belső terek
- Magas minőségű burkolatok és nyílászárók
- Mélygarázs-parkoló vásárlási lehetőség elektromos autótöltési opcióval bizonyos beállók esetében
- Zöld belső udvar és közösségi biciklitároló
- Közösségi villamosfogyasztás napelemes támogatással

Elhelyezkedés:
A lakás a Bakáts tér közvetlen közelében, a Ráday utca egyik legkedveltebb, ám kevésbé zajos szakaszán található. Kiváló közlekedési kapcsolatokkal rendelkezik (M3-as metró, 4-6-os villamos), és sétatávolságra vannak kávézók, éttermek, galériák, egyetemek és a Duna-part is.

Előnyök:
- Belvárosi elhelyezkedés, mégis csendes környezet
- Energiatakarékos, értékálló lakás
- Befektetésnek és saját otthonnak is ideális

Ár és további információ:
Kérjen részletes tájékoztatást a lakásról és a még elérhető ingatlanokról a Ráday 42 projektben.

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 12. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
IX. kerület m² ár
Budapest m² ár
2077 e Ft
1676 e Ft -24%
1690 e Ft -23%
Ennek az ára
IX. kerület átlagár
Budapest átlagár
81 M Ft m Ft
88.9 m Ft 9%
88.7 m Ft 9%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, IX. kerület, 1. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

IX. kerület, Ferencváros, Bárd utca 7
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

78.8 M Ft
1 + 1 szoba
35 m²
IX. kerület, Ferencváros, Soroksári út
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

155.068 M Ft
2 + 1 szoba
84 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

86.9 M Ft
2 szoba
72 m²
XIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIII. kerület

79.99 M Ft
2 szoba
48 m²
IX. kerület, Ferencváros, Soroksári út
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

205.023 M Ft
3 + 1 szoba
145 m²
XVIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVIII. kerület

59.9 M Ft
1 + 1 szoba
43 m²
XIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIII. kerület

68.99 M Ft
1 + 1 szoba
46 m²
IX. kerület, Soroksári út
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

77.172 M Ft
1 szoba
32 m²
XIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIII. kerület

69.9 M Ft
1 + 2 szoba
56 m²
IX. kerület, Soroksári út
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

79.88 M Ft
1 szoba
32 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

245 M Ft
2 + 1 szoba
91 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

76.5 M Ft
1 + 1 szoba
43 m²
IX. kerület, Soroksári út
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

81.233 M Ft
1 szoba
32 m²
IX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

51 M Ft
2 szoba
31 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás