River Life

Eladó téglalakás
Budapest, IX. kerület, 1. emelet

+ 8 kép 1/11
102 900 000 Ft102.9 M Ft 2 286 667 Ft/m2
2 szoba
45 m²
1. emelet
építés éve:1890

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Fűtés: Gázkazán
Emelet: 1. emelet
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Binó Boglárka
Otthon Centrum Gilice tér

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Eladó 2 szobás, jó állapotú lakás Belső-Ferencvárosban

Budapest IX. kerületének közkedvelt részén, Belső-Ferencvárosban eladó egy 45 m²-es, 2 szobás, bútorozott, jó állapotú lakás, amely kiváló választás lehet saját részre vagy befektetésnek is.
A lakás elosztása praktikus, terei jól kihasználhatók, a világos helyiségek kellemes otthoni hangulatot biztosítanak. Az ingatlan gázfűtéses, fenntartása kedvező lehet. A fürdőszoba modern kialakítású, az állapotnak köszönhetően a lakás rövid időn belül költözhető vagy könnyen kiadható.

Az ingatlan egyik legnagyobb előnye az elhelyezkedése: a belváros közelsége, a környék hangulata, valamint a kiváló infrastruktúra miatt rendkívül keresett lokáció. A közelben éttermek, kávézók, üzletek, szolgáltatások, valamint több tömegközlekedési lehetőség is elérhető. A metró- és buszkapcsolatoknak köszönhetően a város bármely része könnyen megközelíthető.
A környék folyamatosan népszerű, ezért az ingatlan értékálló befektetésként is jó lehetőség.

Főbb jellemzők:
Belső-Ferencváros
45 m²
2 szoba
jó állapot
gázfűtés
világos lakás
kiváló közlekedés
saját célra és befektetésre is ideális
közös költség: 14.200 Ft
Amennyiben egy jó elhelyezkedésű, praktikus lakást keres a belváros közelében, érdemes megnézni ezt az ingatlant.

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 12. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
IX. kerület m² ár
Budapest m² ár
2287 e Ft
1676 e Ft -36%
1690 e Ft -35%
Ennek az ára
IX. kerület átlagár
Budapest átlagár
102.9 M Ft m Ft
88.9 m Ft -16%
88.7 m Ft -16%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, IX. kerület, 1. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

IX. kerület, Soroksári út
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

79.203 M Ft
1 szoba
30 m²
XIV. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XIV. kerület

98 M Ft
2 szoba
77 m²
IX. kerület, Soroksári út
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

119.917 M Ft
2 szoba
71 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Westend
Eladó üzlethelyiség

Budapest, VI. kerület

135 M Ft
35 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

45 M Ft
1 szoba
52 m²
III. kerület, Békásmegyer, Metrodom Young
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

95 M Ft
1 + 2 szoba
38 m²
IX. kerület, Ferencváros, Lechner Ödön fasor
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

299 M Ft
4 szoba
273 m²
IX. kerület, Soroksári út
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

123.982 M Ft
2 szoba
71 m²
IX. kerület, Soroksári út
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

77.172 M Ft
1 szoba
32 m²
IX. kerület, Ferencváros, Soroksári út
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

283.935 M Ft
4 + 1 szoba
149 m²
X. kerület
Eladó panellakás

Budapest, X. kerület

84.9 M Ft
3 szoba
71 m²
IX. kerület, Ferencváros, Bárd utca 7
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

78.8 M Ft
1 + 1 szoba
35 m²
IX. kerület, Soroksári út
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

79.88 M Ft
1 szoba
32 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

76.8 M Ft
2 szoba
48 m²
IX. kerület, Soroksári út
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

109.383 M Ft